Aneta Zając, Sylwia Juszczak

Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?

Aneta Zając, Sylwia Juszczak

To chyba zaskoczyło wszystkich, Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły sobie wspólne zdjęcie i pokazały światu, że była i obecna dziewczyna Mikołaja Krawczyka mogą się dogadać, a nawet wspólnie spędzać czas. Jak do tego doszło, że Zając i Juszczak spędzają wspólnie czas?

Myślę, że to pochwała normalności i dowód na to, że obie kobiety, które są matkami, wiedzą jak ważne jest porozumienie ponad podziałami. Dobro dzieci jest najważniejsze - mówi Rewii Katarzyna Kalicińska, agentka Sylwii Juszczak.

Jak czytamy w Rewii, Aneta, Mikołaj i Sylwia znają się jeszcze z łódzkiej filmówki. Dlatego mają wspólne wspomnienia i tematy do rozmów. Podobno Anecie podoba się to, że Sylwia Juszczak nie rozbiła żadnego związku, sama rozeszła się z mężem i ojcem swoich synów Natana i Vincenta ponad dwa lata temu, choć formalnie rozwiodła się z nim dopiero w styczniu tego roku. Aneta Zając cieszy się, że Sylwia jest mamą i dobrze zna trudy wychowywania dzieci. Aneta i Sylwia akceptują się nawzajem i dlatego relacje między Zając a Krawczykiem też się bardzo poprawiły. Mikołaj odnalazł się w roli ojczyma dla synów Sylwii i ma świetne relacje ze swoimi sześcioletnimi już synami Robertem i Michałem.

Sylwia i Mikołaj mieszkają ze sobą od 2 miesięcy i z czwórką dzieci radzą sobie całkiem dobrze, zwłaszcza w trakcie trwania Euro 2016 - panowie mają strefę kibica.

Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show biznesie?

 

Aneta Zając i Sylwia Juszczak teraz często spotykają się na kawie.

Sylwia Juszczak w okularach

 

Mikołaj Krawczyk jest w nowym związku szczęśliwy i realizuje swoją pasję muzyczną. Wydał nowy singiel ze swoim zespołem.

Mikołaj Krawczyk w ciemnych okularach

 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są ze sobą już ponad 5 miesięcy i ich związek kwitnie.

Sylwia Juszczak w ramonesce

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59