Córka Ew Bem nie żyje Ewa Bem, Pamela Bem Pamela Bem-Niedziałek nie żyje Ewa Bem z córką Pamelą na wakacjach Ewa Bem z córką Pamelą na wakacjach
Córka Ew Bem nie żyje
East News
"Żyjemy nadzieją, że wszystko będzie dobrze", mówiła Ewa Bem w trakcie leczenia córki.
1/6
Córka Ew Bem nie żyje
East News

Nie żyje Pamela Bem-Niedziałek, dziennikarka TVN24 BiS, córka wokalistki Ewy Bem. Dziennikarka przegrała ponad dwuletnią walkę z rakiem. Jako pierwsza wiadomość o śmierci dziennikarki podała stacja TVN24.

Przypominamy, że dziennikarka w 2015 roku dowiedziała się, że ma guza mózgu. Pamela była w ciąży z maleńką Basią, kiedy okazało się, że ma nowotwór. Jej córeczka przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 6. miesiącu ciąży. Dziś, 30 września 2017 roku, dziennikarka Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z chorobą. Miała 39 lat.

Co o Pameli mówią jej bliscy? Jak przebiegała jej choroba? Zobacz naszą galerię. 

ZOBACZ: Córka Ewy Bem już po operacji. "Żyjemy nadzieją że wszystko będzie dobrze"

2/6
Ewa Bem, Pamela Bem
East News

Pamela Bem-Niedziałek współtworzyła telewizję TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BiS, gdzie pracowała jako wydawca, reporterka i prezenterka. 

 

Odeszła wspaniała, ciepła osoba. Stuprocentowa profesjonalistka. W życiu prywatnym zawsze uśmiechnięta i właśnie ten szczery uśmiech zapamiętam do końca życia. W pracy będzie mi brakowało jej otwartości, mądrości i rozmów o Beatlesach. Pamela praca z Tobą to był zaszczyt. Dziękuję!" - powiedział Łukasz Kijek, prezenter TVN24 BiS.

 

Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania. Zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. W środku była bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Nie wierzę w to, że jej nie ma - powiedział Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego "Dziennika Gazety Prawnej" i komentator TVN24 BiS, w rozmowie z Onetem. 

 

Choć Ewa Bem niewiele mówiła na temat choroby córki, raz zdecydowała się udzielić wywiadu na ten temat. Co wtedy powiedziała?

3/6
Pamela Bem-Niedziałek nie żyje
East News

W lutym 2016 roku Pamela przeszła operację. Co wtedy na temat jej walki z chorobą mówiła Ewa Bem?

Żyjemy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Córka jest chora, jest po operacji, ale więcej szczegółów nie mogę podać. Ogarniamy wszystko w gronie rodzinnym i ze względu na stan psychiczny córki oraz jej prośbę nie udzielamy się medialnie w tej sprawie. Dziękujemy za zainteresowanie i chęć niesienia pomocy, ale więcej nie mogę powiedzieć. Nie obawiam się nikogo prosić o pomoc, jeśli sytuacja będzie naprawdę ciężka. Żyjemy nadzieją, że wszystko będzie dobrze.  - mówiła Ewa Bem.

Jak później wyglądało jej leczenie?

ZOBACZ: Córka Ewy Bem, Pamela Niedziałek, walczy z nowotworem!

4/6
Ewa Bem z córką Pamelą na wakacjach
East News

Wycięto chore tkanki, teraz Pamela poddawana jest zabiegom chemioterapii, na które zazwyczaj wozi ją mama, pisał "Dobry Tydzień" w lutym 2016.

Pamelę w walce z chorobą wspierała jej cała rodzina: mąż Jan Niedziałek, synek Tomek oraz córeczka Basia. Ewa Bem wierzyła, że córka pokona raka, podobnie jak kilka lat wcześniej poradziła sobie z inną chorobą. Jaką?

5/6
Ewa Bem z córką Pamelą na wakacjach
East News

Jako nastolatka Pamela zachorowała na anoreksję - przy wzroście 170 centymetrów ważyła zaledwie 40 kilogramów. 

6/6
Ewa Bem z rodziną na wakacjach
East News

Córka Ewy Bem, Pamela zmarła 30 września 2017 roku po ponad dwuletniej walce z nowotworem. 

Więcej na temat Ewa Bem