Zobacz jak wyglądała podróż poślubna Any i Christiana Dakota Johnson, Jamie Dornan Dakota Johnson Eric Johnson w garniturze na planie fimu o Greyu Dakota Johnson, Jamie Dornan
Zobacz jak wyglądała podróż poślubna Any i Christiana
Eastnews
Zobaczcie zdjęcia z ich podróży poślubnej!
1/11
Zobacz jak wyglądała podróż poślubna Any i Christiana
Eastnews

"Nowe oblicze Greya" pojawi się w kinach w lutym 2018 roku. Co wydarzy się w trzeciej części ekranizacji kultowego erotyka E. L. James? Jedno jest pewne, emocji nie zabraknie. Kilka dni temu do sieci wyciekł zwiastun "Nowego oblicza Greya", z którego dowiedzieliśmy się, co wydarzy się jeszcze w życiu Anastasii Steel i Christiana Greya. Teaser zdradził scenę ślubu między bohaterami! Niestety zwiastun szybko zniknął z internetu. Zanim dystrybutor filmu, zablokował teaser, krótkie, 38-sekundowe wideo wzbudziło ogromne zainteresowanie i podsyciło apetyt na kolejną część film, która trafi do kin równo za rok.

 

Zobacz też: "50 twarzy Greya" czy "Ciemniejsza strona Greya"? Która część lepsza? OCEŃ i zobacz oceny innych!

 

W kinach wciąż grana jest "Ciemniejsza strona Greya", lecz my już niecierpliwimy się, co wydarzy się w kolejnej części! Co już wiemy o "Nowym obliczu Greya"? Odpowiedzi w naszej fotogalerii!

 

Polecamy: Seks na planie „Ciemniejszej strony Greya”. Dakota Johnson i Jamie Dornan opowiadają, jak im było razem w łóżku

2/11
Dakota Johnson, Jamie Dornan
Screen YouTube

Premiera "Nowego oblicza Greya" zaplanowana jest na luty 2018 roku. Trzecią część przygód "Greya" wyreżyserował James Foley. Scenariusz napisał Niall Leonard. Odtwórcami głównych ról niezmiennie pozostają Dakota Johnson i Jamie Dornan. Co się wydarzy między ich bohaterami? Zwiastun zdradził scenę ślubu. Anastasia w tradycyjnej sukni ślubnej i welonie powie "tak" Christianowi. Tak też było w książce E. L. James. Po ślubie miesiąc miodowy? Niewykluczone. W powieści para wybiera się do Europy. I najważniejsze... czy po ślubie Anastasia i Christian zostaną rodzicami?

 

Sprawdź na następnej stronie!

3/11
Dakota Johnson
Screen YouTube

Zwiastun nie zdradza, czy bohaterowi zdecydują się na dziecko. W powieści faktycznie Anastasia i Christian zostają rodzicami. Główna bohaterka zachodzi w nieplanowaną ciążę, która doprowadza do kryzysu w małżeństwie. Na świat przychodzi Theodore Raymond Grey, który kompletnie odmienia życie pary. Czy producenci filmu również poszli tą drogą? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze poczekać. Jednak to nie jedyna trudna sprawa, z którą w książce mierzy się Anastazja. Na jej drodze staje pewien mężczyzna... Kim on jest? Sprawdź na następnej stronie.

4/11
Eric Johnson w garniturze na planie fimu o Greyu
Eastnews

Jack Hyde, były szef Anastasii, poprzysiągł zemstę i ta postać z pewnością pojawi się w "Nowym obliczu Greya". W czarny charakter wcieli się kanadyjski aktor Eric Johnson. Jak potoczy się jego wątek? Nie będzie to jednak jedyny problem głównej bohaterki. Również Christian może okazać się zbyt...

5/11
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News

...zaborczy! Christiana odmieniło uczucie do Anastasii, lecz nie zmieniło go całkowicie. Główny bohater nadal ma tendencję do kontrolowania swojej ukochanej. A jak będzie wyglądała ostatnia scena filmu?

6/11
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News

Dakota Johnson w jednym z wywiadów zdradziła, że ostatnia scena będzie kręcona w Paryżu! Jak to będzie wyglądało? Dowiemy się już za rok!

 

Zobaczcie na kolejnych slajdach zdjęcia z podróży poślubnej Christiana i Any!

 

Zobacz: Dakota Johnson o nowym "Greyu": "Każdy wychodził z siebie, żeby skończyć ten film". Było aż tak źle?

7/11
Nowe oblicze Greya - Dakota Johnson na planie filmu w kostiumie kąpielowym
Eastnews

Ana i Christian w podróży poślubnej w Europie. Dakota Johnson świetnie prezentowała się w stroju kąpielowym. 

8/11
Jamie Dornan na planie Nowego oblicza Greya
Eastnews

Jamie Dornan bez koszulki na planie "Nowego oblicza Greya"!

9/11
Dakota Johnson, Jamie Dornan
East News
10/11
Ciemniejsza strona Greya - zdjęcia z planu filmu
11/11
Grey
East News