"50 twarzy Greya" czy "Ciemniejsza strona Greya"? Który film Twoim zdaniem jest lepszy? Dokładnie tydzień temu swoją premierę miała druga część filmu o Christianie Greyu i Anastasii Steel. Produkcja ma fanów na całym świecie, również w Polsce. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier i z pewnością okaże się sukcesem.

 

"50 twarzy Greya" - czyli pierwsza część - to ogromny sukces! Pierwszą część obejrzały miliony widzów na całym świecie, a Jamie Dornan i Dakota Johnson stali się rozpoznawalni jeszcze bardziej.

 

Pierwsza część to zupełnie przypadkowe spotkanie Any i Christiana. Okazuje się, że wybucha między nimi gorące uczucie, któremu nie potrafią się oprzeć. Okazuje się jednak, że Grey ma mroczną tajemnicę, co wyznaje Anastasii. Ta dowiaduje się, że jej wybranek lubi dość nietypowy seks, ale jej to nie przeszkadza. Christian Grey wprowadza Anę w swój świat.

 

W "Ciemniejszej stronie Greya" poznamy byłą partnerkę Christiana. Ana jest bardzo zazdrosna, ale czy uda jej się przezwyciężyć niesprzyjające związkowi uczucia? Grey z kolei walczy z demonami przeszłości.

 

Widzieliście już obie części? Która Waszym zdaniem jest lepsza? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Zobacz: WOW! Do sieci wyciekł pierwszy ZWIASTUN "Nowego oblicza Greya"! Ana i Christian biorą ślub! Mamy WIDEO

 

Wolisz pierwszą czy drugą część filmu?

Dakota Johnson i Jamie Dornan na premierze Ciemniejszej strony Greya w Londynie
Eastnews