Maja Hyży świętuje bardzo ważny dzień w życiu swoich synów. Okazuje się, że synowie piosenkarki i Grzegorza Hyżego przyjęli dziś pierwszą komunię świętą. Maja Hyży pojawiła się na uroczystości ze swoim partnerem i ich córeczką, a w kościele można było również zobaczyć Grzegorza Hyżego z żoną Agnieszką. Spójrzcie, jak Maja Hyży prezentowała się na komunii synów!

Reklama

Zobacz także: Maja Hyży przekazała radosną nowinę! Pokazała nowego członka rodziny

Maja Hyży na pierwszej komunii synów

Maja Hyży już od kilku lat spełnia się w roli mamy. Dziesięć lat temu na świecie pojawili się synowie piosenkarki i Grzegorza Hyżego- gwiazda ma również córeczkę Antosię z obecnym partnerem, a wkrótce na świecie pojawi się ich kolejne dziecko. Dziś ciężarna gwiazda pojawiła się w jednym z warszawskich kościołów żeby wziąć udział w komunii najstarszych pociech. Bliźniaki, Alexander i Wiktor, przyjęli dziś pierwszą komunię.

Zobacz także: Te gwiazdy opowiedziały o bolesnej stracie dziecka: Cristiano Ronaldo, Maja Hyży, Małgorzata Rozenek i inni...

Maja Hyży na komunii synów zaprezentowała się w długiej, koronkowej sukni. Kreacja podkreśliła całkiem spory ciążowy brzuszek piosenkarki. Podczas uroczystości Mai Hyży towarzyszył jej partner Konrad Kozak i ich malutka córeczka.

Zobacz także

Podoba się Wam stylizacja Mai Hyży?

Zobacz także: Maja Hyży z dużym brzuszkiem pozuje w sukni ślubnej! Projektant pokazał zdjęcia gwiazdy

Reklama

Na uroczystości pierwszej komunii świętej nie mogło zabraknąć taty chłopców. Grzegorz Hyży pojawił się w kościele razem z Agnieszką Hyży, gwiazdą Polsatu.

Reklama
Reklama
Reklama