Anna Mucha ma jesienną depresję
ONS

Ciężarną Muchę dopadła depresja. Jak z nią walczy?

Anna Mucha ma jesienną depresję
ONS

Za oknem powoli zmienia się nam aura. Spadające liście z drzew zapowiadają szare i ciemne jesienne dni i zimę. Oprócz tego wszystkich powoli dopadają pierwsze przeziębienia i melancholijny nastrój.

Anna Mucha w swoim ostatnim wpisie na blogu podzieliła się ze swoimi czytelnikami, że ją również dopadła chandra. Jednak aktorka stara się z nią walczyć. Okazuje się, że w jej przypadku najlepiej działają zakupy w sklepach internetowych, dzięki którym nie musi wychodzić z domu i dobre jedzenie.

- niewątpliwą zaletą przeziębienia i totalnej chrypy jest siedzenie w domu i odrobina wolnego czasu, który "kradnę" swojemu kalendarzowi ...  i choć od imbiru, czosnku, soku malinowego i miodu mam już skośne oczy ("znów ten imbir?!") to są też takie chwilę, kiedy mogę opatulić się kocem i poczytać... a, że zaczęłam od książek kucharskich ... zastanawiam się czy to nie jest jakiś objaw depresji lub jesiennego przesilenia, bo zamówiłam ostatnio 10 książek kucharskich na raz w sklepie internetowym... [pisownia oryginalna] - pisze gwiazda.


W dalszej części postu aktorka rozpływa się nad zakupem dwóch kucharskich książek autorstwa Nigelli Lawson. Mucha znalazła w nich wiele przepisów, które z pewnością wypróbuje a pyszności takie jak figi z miodową śmietanką i pistacjami czy mus czekoladowo-pomarańczowy z pewnością poprawią jej humor.

Zobacz: Ciężarna Mucha z PARTNEREM wracają z restauracji [PAPARAZZI]

Ciężarna Mucha w obcisłej mini i niebotycznych szpilkach:

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08