Ewa Bem walczy o zdrowie córki

Córka Ewy Bem już po operacji. "Żyjemy nadzieją że wszystko będzie dobrze"

Ewa Bem walczy o zdrowie córki

Córka Ewy Bem, Pamela Niedziałek, ma raka mózgu. W rozmowie z Super Expressem wokalistka informuje, że Pamela ma już operację za sobą. Ewa Bem wspólnie z rodziną ustaliła, że nie będą informować mediów o stanie córki. Artystka zapewnia jednak, że dziennikarka TVN Biznes i Świat ma najlepszą opiekę z możliwych.

Choroba córki Ewy Bem spadła na nią znienacka. Trzy miesiące temu Pamela Niedziałek urodziła córeczkę. Ze względu na chorobę, lekarze musieli wywołać poród przedwcześnie. Kilka lat wcześniej zaś córka artystki walczyła z anoreksją. Rodzina stara więc robić wszystko, aby zapewnić Pameli najlepszą opiekę:

Żyjemy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Córka jest chora, jest po operacji, ale więcej szczegółów nie mogę podać. Ogarniamy wszystko w gronie rodzinnym i ze względu na stan psychiczny córki oraz jej prośbę nie udzielamy się medialnie w tej sprawie. Dziękujemy za zainteresowanie i chęć niesienia pomocy, ale więcej nie mogę powiedzieć. Nie obawiam się nikogo prosić o pomoc, jeśli sytuacja będzie naprawdę ciężka. Żyjemy nadzieją, że wszystko będzie dobrze.  - mówi Ewa Bem.

 

Trzymamy kciuki!


Zobacz także: Ewa Bem walczy o życie córki! "Pameli wycięto chore tkanki, poddawana jest chemioterapii"

 

Ewa Bem walczy o zdrowie córki.

Ewa Bem
East News

Pamela Niedziałek walczy z chorobą.

Córka Ewy Bem - Pamela Niedziałek

Ewa Bem zapewniła córce najlepszą opiekę.

Ewa Bem z mężem Ryszardem Sibilskim,
Jacek Piotrowski / Agencja Gazeta

Więcej na temat Ewa Bem
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47