Ewelina Lisowska, Bartek Śniadecki przytulają się na planie Tańca z gwiazdami
fot. WBF

Chłopak Eweliny Lisowskiej spotykał się jednocześnie z... Rafalalą? Ta afera może skończyć się w sądzie

Ewelina Lisowska, Bartek Śniadecki przytulają się na planie Tańca z gwiazdami
fot. WBF

Czy transseksualistka Rafalala miała romans z chłopakiem Eweliny Lisowskiej? Tak twierdzi Rafalala w szokującej rozmowie z Super Expressem. Trudno nam uwierzyć, że Bartek Śniadecki, członek zespołu Afromental i teraz już były chłopak Eweliny Lisowskiej jednocześnie spotykał się z Eweliną i Rafalalą. Ewelina Lisowska i Bartek Śniadecki nie komentują wypowiedzi ani wpisów i zdjęć na Facebooku transeksualistki, które mają być dowodem na romans Rafalali ze Śniadeckim. Ewelina jest teraz w Stanach Zjednoczonych. Mówiło się, że poleciała tam sama - bo przed wyjazdem zerwała z Bartkiem. Czyżby z powodu plotek o jego niewierności?

Rafalala mści się na chłopaku Eweliny Lisowskiej?

Rafalalą opowiedziała Super Expressowi, jak wyglądał jej związek z Bartkiem. Twierdzi, że w tym samym czasie Śniadecki spotykał się z Ewelina Lisowską. Szczegóły są dość szokujące! Podobno muzyk, którego poznała na rozdaniu Fryderyków, sam szukał z nią kontaktu i zasypywał SMS-ami!

Byłam w związku, więc nie dopisywała na jego SMS-y, ale gdy już się rozstałam, to odpisałam, żeby wpadł do mnie. Gadaliśmy do rana. A rano namiętnie się kochaliśmy. Od tamtej pory zaczął do mnie wpadać, kupować upominki - opowiada w Super Expressie o początkach związku z byłym chłopakiem Lisowskiej Rafalala.

Dlaczego Bartek Śniadecki zainteresował się Rafalalą? Transseksualista ma na to swoją teorię. 

On znalazł namiętność, otwartość… Wiesz, to facet, który miał kupę lasek i przejadło mu się to. Szukał czegoś innego - wyjaśnia Rafalala Super Expressie.

Jednak gdy Rafalala dowiedziała się, że Śniadecki jest w związku z Eweliną Lisowską, postanowiła się zemścić, dlatego nagrała filmik z jednej ze schadzek.

Zobaczyłam ich razem i postanowiłem, że się zemszczę. Jak? Zaprosiłam go do domu, nakręciłam filmiki - mówi w Super Expressie.

Wierzycie w te informacje? Bardzo współczujemy Ewelinie - wokalistka została uwikłana w bardzo  nieprzyjemną sytuację... Myślicie, że Bartek pozwie Rafalalę?

Kim jest Rafalala?

O Rafalali zrobiło się głośno, gdy w 2014 oblała wodą posła Artura Zawiszę w studiu Polsat News. Rafalala i Zawisza zostali zaproszeni jako goście do programu „TAK czy NIE”. Poseł Zawisza nie był zadowolony z doboru rozmówcy co wprost zakomunikował na wizji.

Przychodzę tutaj jako przedstawiciel normalnego świata. Jestem zażenowany, że siedzę w jednym studiu z tym czymś - powiedział na antenie „Polsat News” Artur Zawisza.

Transseksualistkę zdenerwowały te słowa i w odpowiedzi oblała go wodą. - To jest męska dziwka - krzyczał  polityk Ruchu Narodowego i oburzony opuścił studio.

Rafalala kiedyś była Rafałem, ma 35 lat, i pochodzi z Siedlec. Jest autorką filmu dokumentalnego „I Bóg stworzył transwestytę”, w którym chodzi z kamerą po Warszawie, pytając ich, co sądzą o „kobiecie z penisem”. Poza tym zagrała też w teatrze Krystyny Jandy w monodramie „Rafalala Show”. Szerszej publiczności znana jest z kontrowersyjnych zdjęć (m.in. pokazała piersi na okładce jednego z magazynów LGTB w 2010 roku) i poglądów.

 

Bartek Śniadecki był chłopakiem Eweliny Lisowskiej i często kibicował jej w Tańcu z Gwiazdami.

Ewelina Lisowska przytula się do ukochanego Bartka Śniadeckiego z zespołu Afromental
fot. WBF

 

Ewelina długo nie przyznawała, że z Bartkiem Śniadecki łączy ją coś więcej, ale on często na swoim Instagramie opisywał ją "Moja dziewczyna".

Bartek Śniadecki z zespołu Afromental wspiera Ewelinę Lisowską na planie Tańca z gwiazdami
fot. WBF

 

Ewelina Lisowska jest na wakacjach w USA i nie komentuje doniesień związanych z byłym chłopakiem.

Ewelina Lisowska
Instagram/Ewelina Lisowska

Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10