Wokół Caroline Derpieński ostatnio wiele się dzieje, a ona nie pozwala o sobie zapomnieć nawet przed świętami. Celebrytka nie tylko zaskoczyła wyznaniem o byłym, ale również przyznała się do kłamstw. Czym nas jeszcze zaskoczy Caroline Derpienski?
WIDEO…
Caroline Derpieński wróciła do eks? Do wszystkiego się przyznała
Caroline Derpienski pojawiła się w naszym show-biznesie z dnia na dzień i zrobiła w nim niemałe zamieszanie. Celebrytka wzbudziła kontrowersje mówiąc o swoim latynoskim milionerze "Dżaku", który jest starszy od niej o kilkadziesiąt lat. Nie trzeba było jednak długo czekać na koniec ich sielanki i dwa miesiące temu Caroline Derpienski rozstała się z 35-letnim partnerem. 24-latka ubolewała nad rozstaniem w mediach społecznościowych i przyznała się, że tylko kreowała swoje idealne życie na Instagramie.
Derpienski nie zamierza jednak schodzić ze sceny i tuż przed świętami wydała piosenkę świąteczną pt. "Christmas time", która ma już prawie 800 tysięcy wyświetleń na YouTubie. Derpienski zaśpiewała nawet w stroju śnieżynki w nowym talk show Mateusza Hładkiego "Mówię Wam". Ostatnio celebrytka udzieliła kolejnego wywiadu dla Pomponika, w którym dziennikarz zapytał ją o to, czy to prawda, że wróciła do swojego eks. Okazało się, że para nadal ma ze sobą kontakt i próbuje naprawić relacje:
Pracujemy nad tym... To jest tak, że jesteśmy w trakcie, ale nie możemy jednoznacznie ogłosić, czy wróciliśmy do siebie czy nie. To jest takie pomiędzy, to jest taki etap próbny, taki etap przejściowy– powiedziała Caroline Derpienski.

W dalszej części rozmowy Caroline Derpienski przyznała, że mówiąc o swoim byłym nie zawsze mówiła prawdę, czego teraz żałuje:
W tym, o czym opowiadałam, było parę rzeczy nieprawdziwych, żeby go zabolało. Jak pisałam, że nie spaliśmy w Burdż al-Arab, albo że wcale mi nie zrobił serduszka z kwiatów na plaży w Dubaju, to było z mojej strony obleśne– dodała.
To było po to, żeby wzbudzić emocje w ludziach, żeby po prostu mi bardziej współczuli – powiedziała celebrytka.

Okazuje się, że modelka nie miała również aż tak dużych problemów finansowych, a jej pusta lodówka była spowodowana niezrobieniem przez nią zakupów.
Akurat to, że miałam pustą lodówkę, to była prawda. (...) Nie poszłam na zakupy– dodała.
A Wy, jesteście zaskoczeni wyznaniem Caroline Derpienski?


















