Czułe przywitanie Meghan i Kate

Cała prawda o konflkcie księżnej Kate i Meghan Markle wyszła na jaw! Nigdy nie zgadniecie, o co naprawdę chodzi

Czułe przywitanie Meghan i Kate

Od dłuższego już czasu świat żyje zaogniającym się konfliktem księżnej Kate i Meghan Markle. Według medialnych doniesień, obie księżne nie znoszą się, a Meghan wiele razy doprowadziła wrażliwą Kate do łez! Co więcej, to właśnie przez konflikt i wzajemną nienawiść Meghan Markle i książę Harry musieli wyprowadzić się do Frogmore Cottage, żeby być jak najdalej od księżnej Kate i księcia Williama. Teraz jednak wyszło na jaw, o co naprawdę chodzi w rzekomym konflikcie!

Księżna Kate i Meghan Markle nie są pokłócone?

Jak się okazuje, informacje o konflikcie między księżną Kate a Meghan Markle nie mają nic wspólnego z prawdą! Nick Bullen, który od 20 lat tworzy programy o brytyjskiej rodzinie królewskiej, a od 8 lat współpracuje z księciem Karolem, wyznał jak sprawa wygląda w rzeczywistości. Mężczyzna wyjawił właśnie, że księżna Kate i Meghan tak naprawdę bardzo się lubią, a konflikt dotyczy... księcia Williama i księcia Harry'ego!

Choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie bracia są tak bardzo ze sobą skłóceni, że nie chcą ze sobą współpracować i żyć obok siebie!

Ludzie nie chcą myśleć o kłótni między nimi. Wydaje się, że dwaj bracia, którzy wcześnie stracili matkę, są bardzo blisko. Konflikt między księżnymi jest o wiele bardziej atrakcyjny dla mediów. (…) Książę Karol i królowa Elżbieta ciężko pracują, aby Harry i William znów się dogadywali - wyznał Nick Bullen.

Spodziewaliście się tego?

 

Księżna Kate i Meghan Markle tak naprawdę bardzo się lubią!

księżna Kate, Meghan Markle
East News

Konflikt dotyczy księcia Williama i księcia Harry'ego, choć trudno w to uwierzyć!

książę William, książę Harry
East News

Zobacz także: Księżna Meghan w żałobnej stylizacji spełniła prośbę królowej Elżbiety! Co się stało?

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17