Adrianna Godlewska, Wojciech Młynarski

Dziś pogrzeb Wojciecha Młynarskiego. Jego żona go wspomina: "Ucieszyłam się, że Jasio trzymał go za rękę, gdy umierał"

Adrianna Godlewska, Wojciech Młynarski

Adrianna Godlewska dla "Vivy" zdradziła, że mimo rozwodu z Wojciechem Młynarskim, gwiazdor był jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Przeżyli razem 29 lat - byli ze sobą na dobre i na złe. 

Kiedy w 1964 roku braliśmy ślub w kościele w Komorowie, wypowiedziałam słowa przysięgi, której nigdy nie złamałam. Ja Wojtka nie opuściłam, nawet jeżeli on opuścił mnie. Długo budowaliśmy wspólny dom, mamy troje dzieci, wspólne wnuki i tego nikt nam nie odbierze - skomentowała Godlewska w "Vivie". 

ZDJĘCIA Z POGRZEBU WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO: Tłumy pożegnały Wojciecha Młynarskiego, wśród nich jego dzieci: Agata, Paulina i Jan

 

Od pierwszego spotkania Godlewskiej i Młynarskiego, para wiedziała, że bedzie razem.

 

Zobacz: Jaki Wojciech Młynarski był prywatnie? - wspomina go była żona Adrianna i jego przyjaciele

Jak wyglądało małżeństwo Godlewsiej i Młynarskiego?

Pamiętam, jak się pierwszy raz spotkaliśmy w kawiarni Nowy Świat i usłyszałam Wojtka. Pomyślałam, że to człowiek, który myśli podobnie jak ja, a niedługo byłam już jego Pucieńką, a on moim Puciem - wspomina Godlewska.

- Kochałam mojego męża, mój dom, moje dzieci,a poza tym uważałam, że skoro moim mężem jest genialny poeta, artysta, trzeba mu oszczędzić wszystkich codziennych kłopotów. Uważałam, że każdy może wyrzucać śmieci, ale nie każdy napisze piękny wiersz - komentuje pożycie Godlewska. - Przeżyłam boleśnie nasze rozstanie, nikogo potajemnie wpuściłam już do mojego domu. Ucieszyłam się, że Jasio trzymał go za rękę, gdy umierał - powiedziała była żona o śmierci Młynarskiego.

Jan Młynarski to trzecie najmłodsze dziecko Adrianny i Wojciecha Młynarskich. Jan ma 38 lat i mimo, że jako dziecko nie spędzał dużo czasu z ojcem w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyli. 

 

Zobacz także: Wojciecha Młynarskiego wspomina jego pierwsza żona Adrianna. Poznaj ich historię!

 

Wojciech Młynarski zmarł 15 marca 2017, miał 76 lat.

Pogrzeb Wojciecha Młynarskiego. Gdzie i kiedy zostanie pochowany?
ONS

 

Wojciech Młynarski i Adrianna Godlewska mieli troje dzieci - Agatę, Paulinę i Jana Młynarskich. 

Rodzina Młynarskich

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47