Maja Bohosiewicz w niebieskiej bluzie

Maja Bohosiewicz w końcu pokazała ciążowy brzuszek i przy okazji zdradziła płeć dziecka!

Maja Bohosiewicz w niebieskiej bluzie

Maja Bohosiewicz spodziewa się chłopca? W środę na blogu gwiazdy pojawił się nowy wpis. Aktorka zdecydowała się poruszyć temat macania jej brzucha i zachwycania się nim non stop przez obcych ludzi. Jak można się domyślić, Mai Bohosiewicz nie do końca się to podoba. Wpis był bardzo zabawny, a między słowami gwiazda zdradziła płeć dziecka.

Tak naprawdę, dziecko znajduje się duuużo poniżej pępka. Jeśli chcecie je sobie niewinnie podotykać, proponuję najpierw rozpiąć mi jeansy, zsunąć majtki i kierować się w stronę wzgórka łonowego. No dalej! Nie ma się czym krępować. Jak wiecie, wzięłam to wszystko na poważnie. Wiem co to skrupulatność,
chadzam do lekarza, trochę też czytam i... jeśli dobrze się rozejrzycie, gdzieś w tych okolicach znajduje się moja szyjka macicy. A stamtąd to już prosta droga – od pogilgotania małego po nosku będą was dzielić tylko centymetry.

Maja Bohosiewicz pokazała ciążowy brzuszek

Wpis Mai robi furorę w sieci, a ona tymczasem jest na obozie u Ewy Chodakowskiej. Aktorka dzielnie trenuje pod okiem intruktorki i w towarzystwie swojej przyjaciółki - Zosi Ślotały. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się kilka fotek z tego wyjazdu, na których pozuje w krótkim topie. Dzięki temu widać już zaokrąglony brzuszek Mai Bohosiewicz. Do tej pory gwiazda dobrze się kamuflowała i ukrywała ciążowe krągłości. Teraz zrobiła wyjątek! Widać, że Maja jest w szóstym miesiącu ciąży?

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz pokazała ciążowy brzuszek!​

 

Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka i pokazała ciążowy brzuszek!

Maja Bohosiewicz brzuch

Widać, że to szósty miesiąc?

Maja Bohosiewicz
Instagram

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27