Jakub Kornhauser, brat Agaty Dudy ocenił prezydenturę Andrzeja Dudy
East News

"Moja siostra obco się czuje w Warszawie, Andrzej się męczy", zdradza brat Agaty Dudy i krytykuje prezydenturę szwagra!

Jakub Kornhauser, brat Agaty Dudy ocenił prezydenturę Andrzeja Dudy
East News

Brat Agaty Dudy krytycznie ocenia prezydenturę swojego szwagra, Andrzeja Dudy! Jakub Kornhauser w "Dużym Formacie" przyznaje, że jest rozczarowany zachowaniem prezydenta, który według niego w przyszłości stanie przed Trybunałem Stanu. Co więcej, brat pierwszej damy nie ukrywa, że bierze udział w marszach KOD-u ponieważ uważa, że działania Prawa i Sprawiedliwości ws. Trybunału Konstytucyjnego to łamanie konstytucji.

Nie zdziwię się, jeśli prezydent Duda stanie za to przed Trybunałem Stanu. Uważałem, że jest to samodzielny, racjonalnie myślący człowiek. (...) Sądziłem, że będzie w stanie jako prezydent, który ma poważną legitymację społeczną, postawić na swoim. Ale z drugiej strony szczerze mu współczuję, bo widzę jak on się męczy - przyznaje brat agaty Dudy.

A jak brat Agaty Dudy wspomina Andrzeja Dudę z początków ich znajomości?

Przychodził do mojej siostry, gdy jeszcze mieszkała z nami. (...) Wydawał mi się fajny, otwarty, niesamowicie życzliwy, miał harcerski etos. Takie wrażenie sobie zbudowałem.

Jakub Kornhauser zdradził również, dlaczego w wyborach prezydenckich nie zagłosował na swojego szwagra.

Z wielu powodów. Najważniejszy jest taki, że nie chciałem, żeby moja siostra wyjechała z Krakowa, bo wiem jak kocha Kraków, swoją pracę w szkole i jak obco się czuje w Warszawie.

Gorzkie słowa brata Agaty Dudy z pewnością nie spodobają się prezydentowi, warto jednak wspomnieć, że rodzina żony Andrzeja Dudy nigdy nie podzielała jego poglądów politycznych, co właśnie miało być jednym z powodów zniknięcia pierwszej damy z mediów. Czy Andrzej Duda skomentuje krytyczne słowa Jakuba Kornhausera?

 

Zobacz także: Ekspert od wizerunku OSTRO o Agacie Dudzie: "Jest rodzajem paprotki. Jej mowa ciała zdradza wszystko". O co chodzi?

 

Brat Agaty Dudy krytykuje prezydenta.

Andrzej Duda nie będzie zachwycony taką oceną.

 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43