ONS
Newsy

Znamy skład drużyn w X-Factor! Farna cała we łzach

Kogo wybrali?

Dziś w "X Factor" wyemitowano drugi odcinek "boot camp" w którym Kuba Wojewódzki i Ewa Farna wybrali uczestników z którymi spotkają się w przyszłym odcinku w domach jurorskich, gdzie ostatecznie zostanie wyłoniony skład finałowej dwunastki do odcinków na żywo. Tydzień temu, kiedy Tatiana i Czesław kompletowali swoje składy pełno było wzruszeń, łez i zaskakujących, często niezrozumiałych decyzji. Przypomnijmy: Czesław w ogniu krytyki pozostałyc jurorów  

Kuba, który będzie opiekować się zespołami w swoich wyborach sugerował się nie tylko występami z przesłuchań, ale również historią uczestników od pierwszego castingu. Właśnie dzięki temu na krzesłach mogli usiąść Magdalena i Beniamin, którym dzisiejszy występ nie poszedł najlepiej. Uważni obserwatorzy zauważyli, że wokalistka jest już znana szerokiej publiczności z występów w grupie Brathanki. Niestety dla nich, chwilę później pojawili się lepsi uczestnicy i duet musiał opuścić program. 

Zobacz: Kuba Wojewódzki skrytykował konkurencyjne show

Zdecydowanie więcej emocji wśród samych uczestników jak również jurorów wzbudziły eliminacje w drużynie Ewy. Pod jej opiekę trafiły dziewczyny. Z dziesiątki najlepszych wokalistek w show Ewa musiała wybrać tylko pięć z którymi spotka się w swoim domu. Po występie Magdaleny Bal publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco, wszyscy łącznie z Ewą byli nią zachwyceni.
 

Kuba: Kiedy poznałem Kasie Nosowska, była niepozorna i nic nie zapowiadało, że będzie gwiazdą. Życzę ci tego samego.
Ewa: Gwałciłam replay po castingu... później słyszałam drugi twój występ i to nie było fajne. Zastanawiałam się czy będziesz w finałowej dziesiątce, ale dziś mówić ci tak - podsumowała Farna
 

Ewie ciężko było żegnać się z kolejnymi dziewczynami. Po występie Izabeli Płóciennik kiwnęła tylko głową na nie, ponieważ łzy nie pozwoliły jej mówić. Jej decyzję trudno było zrozumieć pozostałym członkom jury, ale za Ewą stało to, że młoda wokalistka zapomniała tekstu, co nie przytrafiło się żadnej innej uczestniczce. Marta Bijanktóra już po pierwszym etapie została okrzyknięta faworytką programu przez samego Kubę wykonała utwór swojej trenerki "Znak" i bez problemu przeszła dalej. Problemów z przejściem do kolejnego etapu nie miała również Agata Dziarmagowska budząca wielkie emocje od samego początku.

Oglądaliście? Kto jest waszym faworytem?


 

Wideo z eliminacji Farnej i Kuby w X-Factor:

ONS
Newsy
"X-Factor": Łzy, kłótnie i zaskakujące wybory. Mozil w ogniu krytyki
Wiemy kim będą opiekować się trenerzy

Tydzień temu wyemitowany został wyemitowany ostatni castingowy odcinek programu "X-Factor". Jurorzy ze wszystkich osób, które pojawiły się na przesłuchaniach wybrali ponad setkę najlepszych, dając im tym samym szanse na udział w finale. Dziś pierwszy raz widzowie mieli okazję obejrzeć "Boot Camp" w nieco zmienionej formie - pojawiły się tajemnicze krzesła, które dały uczestnikom bilet do finału. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "X-Factor". Co się wydarzy w najbliższym odcinku? W pierwszych minutach dzisiejszego odcinka dowiedzieliśmy się którą grupę uczestników otrzymali poszczególni jurorzy. Pod opiekę Tatiany trafili starsi uczestnicy, Ewa Farna będzie trenowała dziewczyny, Czesław - chłopaków, Kuba - zespoły.  Z każdą minutą emocje były coraz większe, uczestników coraz mniej. Po pierwszym dniu pozostało tylko 40. osób - z każdej grupy po dziesięciu. Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy Jako pierwszy o tym kto będzie w jego finałowej piątce zdecydował Czesław Mozil , który na początku dawał szansę wszystkim pojawiającym się na scenie, z czasem jednak pojawiali się coraz lepsi wokaliści, a miejsc na krzesłach brakowało. Największe emocje wzbudził Mateusz Guzowski , dzieląc przy tym wszystkich jurorów. Czesław długo wahał się czy wziąć go do siebie.   Kuba: To będzie świństwo jeśli ten chłopak nie znajdzie się tam. Nie wierze, że taki człowiek jak Ty o takiej wrażliwości zrobi coś takiego... Czesław: Mateusz, nie zagrażasz tej piątce. Nie przechodzisz dalej. Ewa: No żartujesz chyba... Kuba: Nie rozumiem. Proponuję nie rozmawiać z Czesławem do końca edycji - zakończył . Kolejne wybory Mozila również nie spotykały się z poparciem zarówno pozostałych jurorów jak również prowadzącej i publiczności. Najbardziej decyzjami swojego kolegi emocjonował się...

Kim jest Paweł Stawiński. Paweł Stawiński w X Factor
tvn player
Newsy
X Factor: Mozil czuje sie zgwałcony, a Farna wzruszona fanem
Kto zachwycił a kto rozczarował?

Za nami drugi odcinek muzycznego show TVN-u "X Factor". Od tej edycji w jury oprócz Czesława Mozila , Kuby Wojewódzkiego i Tatiany Okupnik zasiada również Ewa Farna . Wokalistka wydaje się być największą ozdobą programu, jej spontaniczne zachowania i szczere wypowiedzi sprawiają, że show zyskało na atrakcyjności. Już w pierwszym występie wokalistka pokazała swoje szalone oblicze i wskoczyła na scenę gdzie z zespołem wykonała ich numer. Zobacz: Pierwszy odcinek "X Factor" za nami. Kto zachwycił? Po raz kolejny mieliśmy do czynienia z naprawdę uzdolnionymi wokalistami. Większość wykonawców usłyszała 4x TAK przechodząc do dalszego etapu. Pojawił się jednak mężczyzna, który podzielił jurorów. Paweł Stawiński wszedł na scenę, zaśpiewał i wprowadził wszystkich w osłupienie. Po jego wykonaniu Czesław powiedział: Czuję się totalnie zgwałcony. Dla mnie to było tak niesmaczne Przytaknęła mu Ewa Farna, na co Czesław dopowiedział: Mnie to wku**ia na maxa Do dyskusji wtrącił się Kuba, który nie zgadzał się ze swoimi kolegami. O losie wykonawcy zdecydował... rzut monetą. Miał on jednak szczęście i przeszedł do kolejnego etapu. W programie pojawił się również wielki fan Ewy. Z pozoru niepozorny, młody chłopak brawurowo wykonał utwór i wzruszył swoją idolkę. Wbiegła ona na scenę i przez dłuższą chwilę go przytulała. Komu kibicujecie? Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy Stylizacje Ewy i Tatiany na planie "X Factor":

Patryk Stempniak w "X-Factor"
Newsy
X-Factor: Wojewódzki nie mógł oderwać wzroku od przystojniaka
Kuba był wręcz onieśmielony. Aktualizacja

W każdej edycji muzycznego talent show musi pojawić się jakiś przystojniak, który przyciągnie uwagę kobiet. W drugim odcinku " X-Factor " jurorów i telewidzów swoją aparycją, ale i talentem zachwycił Filip Mettler . Uczestnik jednak ma sporą konkurencję. Dziś wieczorem poznamy czarującego Patryka Stempniaka . Ten 22-letni mężczyzna nie boi się żadnej pracy. Jest drwalem, barmanem, ratownikiem i recepcjonistą w klubie fitness . Jednak najwięcej radości w życiu sprawia mu śpiewanie. Gdy Patryk pojawił się na scenie pod wrażeniem jego aparycji był sam Kuba Wojewódzki , a Patricia Kazadi stwierdziła, że wygląda jak gwiazda rocka . Wokalistka na castingu zaśpiewał balladę "You Are So Beautiful" . Jego występ z wielką uwagą oglądali również Tatiana i Czesław. - Chcesz poznać całą prawdę, tylko prawdę? Przerżnąłeś mnie na wylot! - skomentowały występ Wojewódzki. Patryk Stempmniak otrzymał od jurorów oczywiście trzy raz "tak".

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner