ONS
Newsy

"X-Factor": Łzy, kłótnie i zaskakujące wybory. Mozil w ogniu krytyki

Wiemy kim będą opiekować się trenerzy

Tydzień temu wyemitowany został wyemitowany ostatni castingowy odcinek programu "X-Factor". Jurorzy ze wszystkich osób, które pojawiły się na przesłuchaniach wybrali ponad setkę najlepszych, dając im tym samym szanse na udział w finale. Dziś pierwszy raz widzowie mieli okazję obejrzeć "Boot Camp" w nieco zmienionej formie - pojawiły się tajemnicze krzesła, które dały uczestnikom bilet do finału. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w "X-Factor". Co się wydarzy w najbliższym odcinku?

W pierwszych minutach dzisiejszego odcinka dowiedzieliśmy się którą grupę uczestników otrzymali poszczególni jurorzy. Pod opiekę Tatiany trafili starsi uczestnicy, Ewa Farna będzie trenowała dziewczyny, Czesław - chłopaków, Kuba - zespoły. Z każdą minutą emocje były coraz większe, uczestników coraz mniej. Po pierwszym dniu pozostało tylko 40. osób - z każdej grupy po dziesięciu.

Zobacz: Czesław przez opinię alkoholika stracił luksusy

Jako pierwszy o tym kto będzie w jego finałowej piątce zdecydował Czesław Mozil, który na początku dawał szansę wszystkim pojawiającym się na scenie, z czasem jednak pojawiali się coraz lepsi wokaliści, a miejsc na krzesłach brakowało. Największe emocje wzbudził Mateusz Guzowski, dzieląc przy tym wszystkich jurorów. Czesław długo wahał się czy wziąć go do siebie.
 

Kuba: To będzie świństwo jeśli ten chłopak nie znajdzie się tam. Nie wierze, że taki człowiek jak Ty o takiej wrażliwości zrobi coś takiego...
Czesław: Mateusz, nie zagrażasz tej piątce. Nie przechodzisz dalej.
Ewa: No żartujesz chyba...
Kuba: Nie rozumiem. Proponuję nie rozmawiać z Czesławem do końca edycji - zakończył.


Kolejne wybory Mozila również nie spotykały się z poparciem zarówno pozostałych jurorów jak również prowadzącej i publiczności. Najbardziej decyzjami swojego kolegi emocjonował się Wojewódzki, który nie mógł zrozumieć dlaczego żegna on swoich najlepszych podopiecznych.
 

Kuba: To nie Ty decydujesz o sile zespołu, tylko oni - wskazując na publiczność.
Patricia: To był najlepszy wokalista. Co on robi? - dodała.
 

Już za tydzień czekają nas kolejne emocje - tym razem to Kuba i Ewa wybiorą swoją finałową piątkę. Czekacie?

Zobacz: Czesław czuje się zgwałcony, a Farna wzruszona
 


 

Tatiana i Ewa na planie "X Factor":

 
Nowe zasady w X-Factor
ons/TVN
Newsy
Zmiana zasad w X-Factor. Mamy wideo z najbliższego odcinka show
"To będzie bolało" - ostrzega Kuba

Wiosną na antenie TVN pojawił się doskonale znany i lubiany format " X Factor ". Program, który ma za zadanie odnaleźć muzyczną perłę na polskim rynku zyskał w tej edycji na atrakcyjności dzięki pojawieniu się czwartego jurora w osobie Ewy Farnej . W każdy weekend mogliśmy śledzić odcinki castingowe podczas których wybierano tych najlepszych. Przypomnijmy: Oni zachwycili jurorów w pierwszym odcinku "X Factor" W najbliższą sobotę o 20:00 wyemitowany zostanie pierwszy z dwóch odcinków "Boot Camp", który pozwoli wyłonić finałowy skład drużyn. Przez 2 dni przesłuchań ze 118 uczestników po pierwszym dniu zostanie tylko 40. Każdy juror ze swojej grupy 10 uczestników wyłania finałową piątkę z którą spotka się w swoim domu, czyli kolejnym przystanku na drodze do odcinków na żywo. I tutaj następuje zmiana - podczas drugiego dnia "boot campów"na scenie będzie 5 krzesełek na których juror może posadzić uczestnika i tym samym dać mu przepustkę do dalszego udziału w show, ale może też zdecydować, że jednak zmienia go na kogoś innego. Uczestnicy do końca występu 10 osoby nie wiedzą czy są w wybranej piątce. Tym samym z 40 osób po pierwszym dniu, zostanie 20, które spotkają się z trenerami i zaproszonymi przez niego gośćmi.   Dzisiaj jest 118 osób na scenie, wieczorem zostanie 40. Każdy z was musi sobie pomyśleć o jednej rzeczy - musisz pokonać 117 osób i jesteś w finale. To będzie bolało, ale chce żebyście wiedzieli, że to będzie bolało także nas - powitał zgromadzonych Kuba Wojewódzki   Podczas najbliższego odcinka dowiemy się również, którą grupą będą dowodzić Czesław i Tatiana, za tydzień - Kuba i Ewa. Podobają wam się takie zmiany? Zobacz: Piękna blondynka odwiedziła Kubę. Kiedyś wyrzucił ją z programu Stylizacje na planie "X Factor":

X-Factor na żywo. Wyniki X-Factor. Półfinał X-Factor
ONS
Newsy
X-Factor: Poznaliśmy półfinalistów. Wojewódzki największym przegranym show
Kto odpadł z programu?

Finał programu "X-Factor" coraz bliżej. W dzisiejszym odcinku wystąpiła szóstka uczestników, którzy w minionym tygodniu poradzili sobie z największymi przebojami ostatnich miesięcy. Był to pierwszy odcinek w którym zabrakło zespołu Hatbreakers  z drużyny Kuby Wojewódzkiego oraz Magdaleny Bal spod skrzydeł Ewy Farnej. Również tydzień temu po raz pierwszy to widzowie zdecydowali o wszystkim, bowiem uczestnicy, którzy znaleźli się w dogrywce zdobyli od jurorów identyczną liczbę głosów. To SMS-y od widzów uratowały faworytkę show Martę Bijan przed odpadnięciem.  Przypomnijmy: Wielkie emocje w "X-Factor". Po raz pierwszy o wszystkim zdecydowali widzowie Dziś uczestnicy zmierzyli się z polskimi utworami oraz piosenkami wybranymi przez mentorów zaskakując widzów po raz kolejny swoimi niezwykle ciekawymi aranżacjami. Na jednej scenie rozbrzmiały hity Moniki Brodki, Czesława Niemena, Beyonce, Adele czy też Edyty Bartosiewicz. O awans do półfinału walczyli natomiast  Cała Góra Barwinków , Trzynasta w samo południe (Kuba Wojewódzki), Jakub Jonkisz i Artem Furman (Czesław Mozil), Marta Bijan (Ewa Farna), oraz  Anna Tacikowska (Tatiana Okupnik). Zobacz: Gwiazdy "X-Factor" oburzone decyzją telewidzów Jurorzy zdając sobie sprawę z tego, że show zbliża się do finału, nie szczędzili sobie szczerości, które nie zawsze były miłe. Głośno i bez skrępowania komentowali występy osób z drużyn swoich rywali. Po występie gwiazdy wieczoru, czyli Tatiany Okupnik, Patricia Kazadi przedstawiła wyniki głosowania widzów. Najmniej głosów otrzymali: Trzynasta w samo południe, Cała Góra Barwinków i Jakub Jonkisz. Jako pierwszy z show pożegnał się zespół Cała Góra Barwinków . Podczas dogrywki Patricia nie mogła ukryć swoich emocji i przez cały czas płakała. Kolejny raz mieliśmy do czynienia z remisem wśród jurorów, co oznacza, że znowu...

ONS
Newsy
Znamy skład drużyn w X-Factor! Farna cała we łzach
Kogo wybrali?

Dziś w "X Factor" wyemitowano drugi odcinek "boot camp" w którym Kuba Wojewódzki i Ewa Farna  wybrali uczestników z którymi spotkają się w przyszłym odcinku w domach jurorskich, gdzie ostatecznie zostanie wyłoniony skład finałowej dwunastki do odcinków na żywo. Tydzień temu, kiedy Tatiana i Czesław kompletowali swoje składy pełno było wzruszeń, łez i zaskakujących, często niezrozumiałych decyzji. Przypomnijmy: Czesław w ogniu krytyki pozostałyc jurorów    Kuba, który będzie opiekować się zespołami w swoich wyborach sugerował się nie tylko występami z przesłuchań, ale również historią uczestników od pierwszego castingu. Właśnie dzięki temu na krzesłach mogli usiąść Magdalena i Beniamin , którym dzisiejszy występ nie poszedł najlepiej. Uważni obserwatorzy zauważyli, że wokalistka jest już znana szerokiej publiczności z występów w grupie Brathanki. Niestety dla nich, chwilę później pojawili się lepsi uczestnicy i duet musiał opuścić program.  Zobacz: Kuba Wojewódzki skrytykował konkurencyjne show Zdecydowanie więcej emocji wśród samych uczestników jak również jurorów wzbudziły eliminacje w drużynie Ewy. Pod jej opiekę trafiły dziewczyny. Z dziesiątki najlepszych wokalistek w show Ewa musiała wybrać tylko pięć z którymi spotka się w swoim domu. Po występie Magdaleny Bal publiczność nagrodziła ją owacjami na stojąco, wszyscy łącznie z Ewą byli nią zachwyceni.   Kuba: Kiedy poznałem Kasie Nosowska, była niepozorna i nic nie zapowiadało, że będzie gwiazdą. Życzę ci tego samego. Ewa: Gwałciłam replay po castingu... później słyszałam drugi twój występ i to nie było fajne. Zastanawiałam się czy będziesz w finałowej dziesiątce, ale dziś mówić ci tak -  podsumowała Farna   Ewie ciężko było żegnać się z kolejnymi dziewczynami. Po występie Izabeli Płóciennik kiwnęła...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner