Boisko im. Dody w Libuszy
ONS

Doda doczekała się boiska swojego imienia

Boisko im. Dody w Libuszy
ONS

Doda jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Wokalistka od momentu pojawienia się w branży cały czas wzbudza sporo emocji, zyskuje nowych fanów i zachwyca swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami. Zobacz: Doda rozpłakała się na koncercie przed 25 tysiącami fanów

Artystka ma również wspaniałych fanów, którzy cały czas potrafią ją zaskoczyć. Mieszkańcy Libuszy w województwie małopolskim budują bowiem... nowy stadion sportowy, a jedno ze znajdujących się tam boisk otrzyma imię Dody.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na koncert z okazji otwarcia budowy BOISKA mojego imienia w Libuszy;) pomysł został zainicjowany przez mieszkańców tego miasta,których bardzo serdecznie pozdrawiam!dochód z tego koncertu przekazujemy zatem na budowę tego zacnego miejsca co by sie przyczynić do samych wygranych na “Dodzie”. - powiedziała Doda w rozmowie z doda-music.com

Do miasteczka gwiazda zawita już w najbliższą niedzielę. Zagra w nim koncert w ramach swojej aktualnej trasy "Fly High Tour". Występ odbędzie się w ramach trzeciej edycji Libuskiego Pikniku Rekreacyjnego, który ma na celu pozyskanie środków na dalsze inwestycje w tej miejscowości, przeznaczone w szczególności dla dzieci i młodzieży z Libuszy i okolic. Dochód z imprezy przekazany zostanie na potrzeby budowy boiska sportowego.

Podczas imprezy organizatorzy przekażą Dorocie 3-metrową statuetkę piłki z napisem „DODA” - figura zostanie docelowo wmurowana przy budowanym boisku.

Co sądzicie o takim pomyśle uhonorowania wokalistki?

Zobacz: Doda zaprojektowała nową kolekcję ubrań. Ładna?

Zjawiskowa Doda i jej muzyczne show "Fly High Tour":

Więcej na temat Doda fly high tour
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54