Party Stories
Boisko im. Dody w Libuszy
ONS
Newsy

Doda doczekała się boiska swojego imienia

To nie jedyne wyróżnienie

Doda jest jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Wokalistka od momentu pojawienia się w branży cały czas wzbudza sporo emocji, zyskuje nowych fanów i zachwyca swoimi niekonwencjonalnymi pomysłami. Zobacz: Doda rozpłakała się na koncercie przed 25 tysiącami fanów

Artystka ma również wspaniałych fanów, którzy cały czas potrafią ją zaskoczyć. Mieszkańcy Libuszy w województwie małopolskim budują bowiem... nowy stadion sportowy, a jedno ze znajdujących się tam boisk otrzyma imię Dody.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na koncert z okazji otwarcia budowy BOISKA mojego imienia w Libuszy;) pomysł został zainicjowany przez mieszkańców tego miasta,których bardzo serdecznie pozdrawiam!dochód z tego koncertu przekazujemy zatem na budowę tego zacnego miejsca co by sie przyczynić do samych wygranych na “Dodzie”. - powiedziała Doda w rozmowie z doda-music.com

Do miasteczka gwiazda zawita już w najbliższą niedzielę. Zagra w nim koncert w ramach swojej aktualnej trasy "Fly High Tour". Występ odbędzie się w ramach trzeciej edycji Libuskiego Pikniku Rekreacyjnego, który ma na celu pozyskanie środków na dalsze inwestycje w tej miejscowości, przeznaczone w szczególności dla dzieci i młodzieży z Libuszy i okolic. Dochód z imprezy przekazany zostanie na potrzeby budowy boiska sportowego.

Podczas imprezy organizatorzy przekażą Dorocie 3-metrową statuetkę piłki z napisem „DODA” - figura zostanie docelowo wmurowana przy budowanym boisku.

Co sądzicie o takim pomyśle uhonorowania wokalistki?

Zobacz: Doda zaprojektowała nową kolekcję ubrań. Ładna?

Zjawiskowa Doda i jej muzyczne show "Fly High Tour":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w szpitalu
ONS
Newsy
Co ze stanem zdrowia Dody? Gwiazda odwołała koncert
Bardzo ciężki okres w życiu gwiazdy

Od kilku miesięcy Doda intensywnie koncertowała w ramach swojej trasy "Fly High Tour". Spektakularne show odwiedziło kilkanaście polskich miast i cieszyło się ogromnym powodzeniem. Niestety, podczas ostatniego koncertu gwiazda miała groźny wypadek. Przypomnijmy: Doda zostaje w szpitalu na dłużej. Jaki jest stan jej zdrowia? Wokalistka nie jest jeszcze w pełni formy i z uwagi na stan zdrowia zmuszona była odwołać koncert w Krakowie. Za pośrednictwem Facebooka jej management obiecał jednak, że artystka spotka się z fanami na planowanym już od dawna spotkaniu w jednym z centrów handlowych. Doda zawsze podkreślała w wywiadach, że kontakt z fanami jest dla niej niezwykle ważny i widać, że chce jakoś wynagrodzić swoim wielbicielom odwołane show. Nie wiadomo natomiast, co dalej z trasą "Fly High Tour". Kontuzja Dody jest na tyle poważna, że specjaliści. sugerują jej zawieszenie tournee i dłuższy odpoczynek, ale znając ambicje piosenkarki i jej niechęć do sprawienia zawodu fanom, możliwe że zdecyduje się kontynuować koncertowanie. Koncert w Krakowie się nie odbędzie. Doda dołoży wszelkich starań, by spotkać się tam jutro z fanami. Ze względu na stan zdrowia Artystki, spotkanie to będzie jednak krótsze niż planowano. Fanów serdecznie zapraszamy na jutrzejsze otwarcie salonu Media Expert w Centrum Handlowym PLAZA w Krakowie o godzinie 15:00. Prosimy też o wyrozumiałość na miejscu, zarówno ze strony fanów, jak i mediów - czytamy w oświadczeniu na Facebooku Dody. Waszym zdaniem Doda powinna udać się na dłuższy urlop i zadbać o zdrowie? Zobacz: Jest wideo z upadku Dody na koncercie. Wygląda groźnie Doda w sesji "Fly High Tour":

Wygraj bilet na koncert Dody we Wrocławiu. Konkurs DVD Doda
mat. prom.
Newsy
KONKURS: Wygraj bilet na wielki koncert Dody we Wrocławiu! [WYNIKI]
Weź udział w ekskluzywnym nagraniu DVD

KONKURS ZAKOŃCZONY! Lista laureatów (aktualizowana co godzinę): 1. Bilet nr 1 - Marcin Grzymkowski 2. Bilet nr 2 - Karol Górski 3. Bilet nr 3 - Rafał Czuchryta 4. Bilet nr 4 - Aneta Kopczyk 5. Bilet nr 5 - Paula Smok KONKURS ZAKOŃCZONY! Już w najbliższy czwartek Doda zagra koncert we Wrocławiu. Będzie on zwieńczeniem trasy Fly High Tour i z tej okazji zostanie zarejestrowany na DVD! Pierwsze takie wydarzenie w życiu Dody przyciągnie tłumy fanów. Ty też masz okazję tam być! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie. Nagrody Do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na koncert Dody Fly High Tour, która odbędzie się 28 listopada w Hali Stulecia. Wstęp na imprezę tylko dla osób pełnoletnich. Bilety zostaną przekazane przez firmę zewnętrzną na miejscu, w dniu wydarzenia ( szczegóły w regulaminie konkursu ). Zadanie konkursowe We wszystkich newsach na temat Dody jakie ukazały się na AfterParty.pl ukryliśmy 5 numerowanych (1-5) biletów . Każdy kto znajdzie jeden z nich - wygrywa go! Uwaga, liczy się czas, bowiem kto pierwszy - ten lepszy! ( wszystkie newsy o Dodzie tutaj ) Przykładowy bilet: Czas trwania konkursu Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2013, do 10:30 Wyniki ogłosimy w tej aktualności na górze strony, 25 listopada 2013, od godziny 13.00 do godziny 18.00 (co godzinę jeden zwycięzca). Regulamin konkursu Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres redakcja@afterparty.pl w tytule wpisując "DODA NR BILETU" (Np. "DODA NR 3"). W treści obowiązkowo wklejcie nr aktualności, w której znaleźliście bilet. Pamiętajcie o podaniu imienia i nazwiska, adresu e-mailowego i daty urodzenia. Do dzieła! Tak wyglądały poprzednie koncerty Dody w ramach trasy Fly High Tour. Przypomnijmy, że we Wrocławiu show gwiazdy zostanie rozbudowane i wzbogacone o nowe utwory:

Boisko im. Dody w Libuszy
Instagram Dody
Newsy
Doda otworzyła budowę boiska. Tak wygląda figura na cześć gwiazdy
Doda pochwaliła się wyróżnieniem

Wczoraj Doda zagrała kolejny koncert ze swojej trasy "Fly High Tour" . Tym razem muzyczne widowisko gwiazdy zawędrowało do Libuszy. Impreza ponownie przyciągnęła kilkanaście tysięcy fanów artystki. Jednak tym razem występ Doroty był szczególny. Impreza z jej udziałem odbyła się z okazji inauguracji stadionu miejskiego, na którym powstanie boisko imienia Dody . Wokalistka już je ochrzciła nazywając je "Dodoisko". Podczas wieczoru została również odsłonięta 3-metrowa statuetka piłki z napisem „DODA”, która w późniejszym czasie zostanie wmurowana przy boisku. Zobacz: Doda doczekała się boiska swojego imienia Fotkami z koncertu, jak i samą piłkarską instalacją. Ciekawe, czy Dorota wystąpi podczas wielkiego otwarcia kompleksu sportowego w Libuszy. Zobacz: Mamy ceny i pełną kolekcję ubrań projektu Dody! Seksowna Doda podczas ostatnich egzotycznych wakacji:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner