Sandra Kubicka już na dniach pozna swojego synka. Celebrytka od początku relacjonuje na bieżąco przebieg ciąży i nie ukrywa, że to ciężki czas w jej życiu. Sandra Kubicka mimo wszystko wciąż pracuje i realizuje kampanie dla różnych firm. Teraz modelka przekazała, że spełniło się jej wielkie, zawodowe marzenie, a wydarzyło się to chwilę przed porodem. Zobaczcie sami!

Reklama

Sandra Kubicka przekazała radosne wieści

Świat Sandry Kubickiej od momentu zajścia w ciążę zmienił się o 180 stopni. Celebrytka nie ukrywała, że założenie rodziny jest dla niej bardzo ważne, jednak problemy zdrowotne były przeszkodą. Na szczęście wszystko się udało i Kubicka niebawem pozna swojego synka. Obecny rok dla Sandry i Alka Barona jest niezwykle przełomowy, ponieważ zdecydowali się na wzięcie ślubu, a także na kupno domu. Oprócz tego Sandra Kubicka zrealizowała niedawno dużą kampanię z jedną z marek odzieżowych. Jej kolekcja letnich ubrań jest już dostępna w sprzedaży, a teraz modelka pokazała, że jest na bilbordzie w centrum Warszawy:

Dzień dobry Polsko. Aż musiałam się uszczypnąć… Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia
- napisała wzruszona Sandra.

Fani przekazali Sandrze Kubickiej liczne gratulacje i komplementy dla jej kolekcji:

Gratulacja Sandra! Wspaniale widzieć jak się rozwijasz. Kolekcja jest przepiękna i bardzo odzwierciedla to kim jesteś
Gratulacje, to świetny rok dla Ciebie
Brawo Sandra. Pięknie wyglądasz, cudna kolekcja
- rozpisują się fani.
Sandra Kubicka
fot. Mieszko Piętka/AKPA

Sandra Kubicka nie ukrywa, że ciąża nie jest dla niej łaskawa. Przez większość czasu modelka nie czuje się najlepiej i stara się dużo odpoczywać. Sandra przytyła już 12 kg, więc jest jej coraz ciężej funkcjonować, a dodatkowo niedawno przyznała również, że od kilku miesięcy jej nienarodzony synek "sprzedaje" jej kopniaki w brzuch.

Od 5 miesiąca ciąży mam takie słodkie ''małe'' kopniaki, 20 godzin dziennie na 24h. Jak myślicie, będzie wulkan energii po tatusiu?
- pytała Kubicka.

Czekacie na pierwsze zdjęcia syna Sandry Kubickiej i Alka Barona? My tak!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka podzieliła się radosną nowiną. "Wzruszający dla mnie moment"

Sandra Kubicka i Alek Baron
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama