Bogusław Linda wściekły na stację TVN
ONS

Bogusław Linda oskarża TVN o manipulacje: Sami namalowali na murze "Je..ć Lindę" i pokazali to!

Bogusław Linda wściekły na stację TVN
ONS

Bogusław Linda krytykuje TVN! Aktor, który kilka miesięcy temu wywołał spore zamieszanie stwierdzając w jednym z wywiadów, że Łódź to "miasto meneli", opowiedział o manipulacji, jakiej mieli dopuścić się dziennikarze stacji TVN. W jednym z materiałów mieli bowiem pokazać, jak mieszkańcy Łodzi zareagowali na słowa Bogusława Lindy. Aktor w rozmowie z magazynem "Newsweek" oskarża stację, że jej pracownicy napisali na murze obraźliwy napis, a w materiale stwierdzili, że to łodzianie.

Zdaje się, że to kochany TVN sobie zaszalał. Był na przykład taki napis na murze: „Je..ć Lindę i Legię". Ze swastyką. Tego nie mogli pokazać, więc kilkadziesiąt metrów dalej sami namalowali: "Je..ć Lindę" - i to pokazali. Nie chciało mi się wierzyć, że można tak manipulować. Okłamać wszystkich dla kasy, oglądalności. Wymyślili na mój temat całą fabułę i ogłosili, że to dokument- zarzuca manipulację Bogusław Linda.

Myślicie, że stacja TVN odpowie na zarzuty Bogusława Lindy?

 

Zobacz także: Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"

 

Bogusław Linda krytykuje stację TVN.

Bogusław Linda na premierze sztuki "Frankenstein"
East News

Czy stacja odpowie na zarzuty aktora?

Bogusław Linda w szarym garniturze
EAST NEWS

Więcej na temat Bogusław Linda
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58