Bogusław Linda w czarnej marynarce
ons.pl

Bogusław Linda tłumaczy, dlaczego nazwał Łódź "miastem meneli". Ale nie przeprasza

Bogusław Linda w czarnej marynarce
ons.pl

Bogusław Linda publicznie wytłumaczył się ze swoich niefortunnych słów. Aktor kilka dni temu w wywiadzie dla Gazety Wyborczej powiedział, że Łódź to "miasto meneli". Po tych słowach w mediach zawrzało! Jak skomentował całą sprawę Linda?

Bogusław Linda tłumaczy się z "miasta meneli"

Nic dziwnego, że aktor postanowił zabrać głos - jego wypowiedź wzburzyła nie tylko środowisko show-biznesu. Słowa Bogusława Lindy skomentowały władze miasta oraz sami mieszkańcy. Wszyscy ubolewali, że takie słowa mogły paść z ust znanego i cenionego aktora. Linda wytłumaczył się ze swojej wypowiedzi w mediach:

Nie uważam, że kogoś obraziłem. To zdanie było wyjęte z kontekstu. Chciałem tylko powiedzieć, że żal mi ludzi, którzy stracili pracę z powodu upadku łódzkiej wytwórni filmowej. Że nie ma już kultury w Łodzi i to mnie boli. Spędziłem tu pół wieku. Kocham to miasto tak samo jak wy - cytuje Lindę TVN24.

Aktor na konferencji, zorganizowanej na zakończenie zdjęć do filmu, w którym gra główną rolę podkreśli także, że "nie ma za co przepraszać". Jak oceniacie postawę aktora?

 

Zobacz też: Prezentacja książki "Zły chłopiec": Bogusław Linda i Magda Umer [FOTO]

 

Bogusław Linda

 

Bogusław Linda
AKPA

 

Bogusław Linda
MW MEDIA

 

 

Więcej na temat Bogusław Linda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51