Filip Chajzer w garniturze
ons.pl
Newsy

Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"

Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"

Filip Chajzer pojechał do Łodzi sprawdzić, ile jest prawdy w słowach Bogusława Lindy o "mieście meneli". Po niefortunnych słowach aktora w mediach zawrzało! Dziennikarz wybrał się do Łodzi, by podpytać jej mieszkańców, jak to faktycznie jest z ich miastem.

Małgorzata Ohme jest niezadowolona z Filipa Chajzera jako swojego partnera w "DDTVN"? Zażąda zmiany?

Filip Chajzer pyta mieszkańców Łodzi o Lindę i "miasto meneli"

Choć mieszkańcy oraz włodarze Łodzi otwarcie wyrazili swoje oburzenie słowami słynnego aktora, to sam Bogusław Linda za swoje dosadne wypowiedzi nie przeprosił. Aktor wprawdzie wytłumaczył się z nich, stwierdzając, że zostały one wyrwane z kontekstu, lecz powiedział, że nie ma zamiaru nikogo za nie przepraszać. Łodzianie nie kryją swojego oburzenia. Filip Chajzer wybrał się do Łodzi, by zbadać tę sprawę u źródła. W jego materiale dla programu "Dzień dobry TVN" możemy posłuchać wypowiedzi łodzian:

Niech przyjdzie tutaj pomieszkać bez sławy i pieniędzy, zobaczy jakie jest tutaj życie ciężkie. Mimo, że jesteśmy biedni i żyjemy biednie, i skromnie, to żyjemy wszyscy jak jedna wielka rodzina. Każdy ma swój szacunek i swój honor - powiedziała rozżalona słowami Lindy mieszkanka Łodzi.

Niektórzy bohaterowie reportażu Chajzera podkreślali, że aktor kompletnie stracił szacunek w ich oczach:

Tak się wypowiedzieć? Miał tutaj szacunek, a teraz ma tak pojechane, że hej! Jest nam bardzo przykro - wyznał dziennikarzowi łodzianin.

Myślicie, że Linda ma jeszcze szansę na odzyskanie sympatii mieszkańców Łodzi? I czy mu w ogóle na tym zależy?

 

Filip Chajzer

 

Filip Chajzer w programie

 

Bogusław Linda

 

Bogusław Linda w czarnej marynarce
ons.pl

 

 

 

 

Bogusław Linda
Lidia Popiel
Newsy
Bogusław Linda
Bogusław Linda

Największy macho polskiego kina w obiektywie Lidii Popiel

Filip Chajzer w samochodzie
ons.pl
Newsy
Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Sprawdza ile prawdy jest w słowach Bogusława Lindy o "mieście meneli"
Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Sprawdza ile prawdy jest w słowach Bogusława Lindy o "mieście meneli"

Filip Chajzer jedzie do Łodzi! Dziennikarz postanowił sprawdzić, czy słynne już słowa Bogusława Lindy o "mieście meneli" mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Filip Chajzer opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie, na którym widzimy go w samochodzie, a zza jego pleców wystaje papierowa podobizna Bogusława Lindy . Ruszamy wiadomo gdzie. Poproszę instrukcję obsługi miasta Łodzi. Najlepsze i najgorsze miejsca, które powinniśmy odwiedzić i pokazać;) Taki top 5! - napisał dziennikarz, zachęcając swoich fanów do zabawy.   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Ruszamy wiadomo gdzie. Poproszę instrukcję obsługi miasta Łodzi. Najlepsze i najgorsze miejsca, które powinniśmy odwiedzić i pokazać;) Taki top 5! Posted by Filip Chajzer on  2 listopada 2015 Przypomnijmy, że Bogusław Linda udzielił niedawno niefortunnej wypowiedzi, w bardzo niewybrednych słowach opisując Łódź. Określenie "miasto meneli" obiło się szerokim echem w mediach oraz samej Łodzi. Pojawiły się liczne komentarze, piętnujące wypowiedź aktora. S am Linda odniósł się do sprawy, tłumacząc, że jego słowa zostały wyrwane z kontekstu. Co Filip Chajzer zastanie w Łodzi? Czekacie na jego materiał w "Dzień dobry TVN"?   Zobacz też: Ile może znieść kobieta? Filip Chajzer próbuje chodzić w szpilkach! ZOBACZCIE   Filip Chajzer jedzie do Łodzi, w poszukiwaniu "miasta meneli"     Bogusław Linda nie przeprosił, lecz wytłumaczył się ze swoich słów      

Bogusław Linda wściekły na stację TVN
ONS
Newsy
Bogusław Linda oskarża TVN o manipulacje: Sami namalowali na murze "Je..ć Lindę" i pokazali to!
Bogusław Linda oskarża TVN o manipulacje: Sami namalowali na murze "Je..ć Lindę" i pokazali to!

Bogusław Linda krytykuje TVN! Aktor, który kilka miesięcy temu wywołał spore zamieszanie stwierdzając w jednym z wywiadów, że Łódź to "miasto meneli", opowiedział o manipulacji, jakiej mieli dopuścić się dziennikarze stacji TVN. W jednym z materiałów mieli bowiem pokazać, jak mieszkańcy Łodzi zareagowali na słowa Bogusława Lindy. Aktor w rozmowie z magazynem "Newsweek" oskarża stację, że jej pracownicy napisali na murze obraźliwy napis, a w materiale stwierdzili, że to łodzianie. Zdaje się, że to kochany TVN sobie zaszalał. Był na przykład taki napis na murze: „Je..ć Lindę i Legię". Ze swastyką. Tego nie mogli pokazać, więc kilkadziesiąt metrów dalej sami namalowali: "Je..ć Lindę" - i to pokazali. Nie chciało mi się wierzyć, że można tak manipulować. Okłamać wszystkich dla kasy, oglądalności. Wymyślili na mój temat całą fabułę i ogłosili, że to dokument- zarzuca manipulację Bogusław Linda. Myślicie, że stacja TVN odpowie na zarzuty Bogusława Lindy ?   Zobacz także: Filip Chajzer zapytał mieszkańców Łodzi „miasta meneli” o Bogusława Lindę. "Ma tu pojechane, że hej"   Bogusław Linda krytykuje stację TVN. Czy stacja odpowie na zarzuty aktora?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner