Maddinka Instagram
Instagram

Nie żyje blogerka Maddinka. Internauci: "Zasłużyła na śmierć!". Głos zabrała Korwin Piotrowska.

Maddinka Instagram
Instagram


Nie żyje blogerka modowa Maddinka

Wczoraj poinformowaliśmy Was o śmierci blogerki modowej Maddinki. Martyna Ciechanowska, tak naprawdę nazywała się Maddinka, miała 27 lat i pochodziła ze Szczecina. Zmarła w ubiegły wtorek w szpitalu, przyczyny jej śmierci nie są jeszcze znane. Maddinka prowadziła swój blog, mieszkała w Warszawie, przyjaźniła się z Maffashion, która dodała wczoraj wzruszający wpis po śmierci swojej koleżanki. (Zobacz: Nie żyje blogerka modowa. Kim była Maddinka?)


Informacja o śmierci blogerki szybko obiegła internet, a pod wpisami na jej temat pojawiły się skandaliczne komentarze. Oto przykłady:
 

"Jeżeli zdechła to dobrze, ale prawdopodobnie była winna spore pieniądze pewnym ludziom"

"Szkoda, że umarła tak młodo, ale widocznie zasłużyła sobie na śmierć"

"Takie osoby są kompletnie bezużyteczne dla społeczeństwa, niczym nie przysługują się do rozwoju ludzkości. no i jeszcze ten plebejski gust"

 


Czytaj także: Macademian Girl o szokujących komentarzach po śmierci blogerki Maddinki: "To powinno być ścigane!"

 


Komentarzami internautów zszokowana jest Karolina Korwin Piotrowska.

“Właśnie pojawiła się informacja o nagłej śmierci pewnej blogerki modowej o pseudonimie Maddinka. Nazywała się naprawdę Martyna Ciechanowska, miała zaledwie 27 lat i chorowała od dawna. Blogowała od 2010 roku. Miała ponad 30 tys. fanów na Facebooku i 19 tys. na Instagramie. Była lubiana i ceniona, ale nie przez wszystkich. Moi czytelnicy podesłali mi screeny, które porażają. Tak się w Polsce czci pamięć zmarłych. "Osoba kompletnie bezużyteczna", to jedno z łagodniejszych określeń. To pewna straszna prawda o nas. O tym, co ludzie robią w internecie. Zgłaszajcie te konta. Niech ci ludzie nie będą zupełnie bezkarni.”, napisała Karolina w swoim felietonie na onet.pl.
 

Pod wpisem, Karolina uśmieściła komentarze z Facebooka.
 Chyba nie ma sensu nawet komentować słów internautów. 

 

 

 

 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22