Maddinka, Martyna Ciechanowska
Instagram

Nie żyje 27-letnia blogerka modowa Maddinka. Kim była Maddinka?

Maddinka, Martyna Ciechanowska
Instagram
Jest to ostatni wpis na blogu. Maddy już z nami nie ma. Odeszła nad ranem, w ubiegły wtorek, w szpitalu. Dziękuję wszystkim za wsparcie. #thetwoofus przestało istnieć. Proszę nie pozostawiać komentarzy. Kontakt jedynie w sprawach oficjalnych. jan" – taki wpis pojawił się wczoraj na blogu znanej blogerki modowej, Martyny Ciechanowskiej.


Nie żyje blogerka modowa Maadinka


Prawdopodobnie wpis na blogu umieścił jej chłopak. Nie ma jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci dziewczyny. Wiadomo jedynie, że tydzień temu zamieściła zdjęcie ze szpitala Wolskiego i nie dołączyła żadnych wyjaśnień. Wszyscy jej znajomi z blogosfery są w szoku, bo jeszcze niedawno Maddinka była na kilku modowych wydarzeniach.


Wyglądała normalnie i zdrowo – komentuje nam jeden z jej znajomych. – To była miła, zwykła, fajna dziewczyna. Ktoś mówił, że na coś choruje, ale nikt nie wiedział na co. Jestem w szoku, że jej z nami nie ma.


Blogerka Maffashion też nie może uwierzyć w to, co się stało.
 
Z Maddie nie znałyśmy się wyjątkowo dobrze... jednak od czasu do czasu miałyśmy ze sobą kontakt. Ostatni raz rozmawiałyśmy 2 miesiące temu... Tym bardziej ciężko mi uwierzyć, pojąć... co się stało... tak nagle. Młoda, uśmiechnięta, w swoich ulubionych kapeluszach, życzliwa, z pomysłem na siebie... mająca przed sobą jeszcze wiele pięknych rzeczy do odkrycia. Taką Cię zapamiętam! Są takie chwile, kiedy ciężko jest wyrazić ...to co się myśli słowami... to jest właśnie jedna z nich – napisała
Maffashion.

 

Kim była Maddinka?


Pochodziła ze Szczecina, ale od 2010 roku mieszkała w Warszawie. Jej znak rozpoznawczy? Jak napisała na swoim blogu: kapelusze, długie spódnice i plecaki.
 
Blog modowy to było jedyne zajęcie, którym się zajmowała. Czasem szukała czegoś na zimę, bo bywają momenty, że na blogu też nie zawsze można zarobić – mówi nam jej znajomy.
 
Czytaj także: Macademian Girl o szokujących komentarzach po śmierci blogerki Maddinki: "To powinno być ścigane!"

A także: Nie żyje blogerka Maddinka. Internauci: "Zasłużyła na śmierć!". Głos zabrała Korwin Piotrowska.

Czytaj także: Polskie szafy - Maddinka.


Maddinka 22 kwietnia obchodziła 27. urodziny.


Wszystkim bliskim Maddinki współczujemy i składamy kondolencje. 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27