Prezenty na dzień matki marki Pandora
mat. prasowe Pandora

Biżuteria ze znakiem nieskończoności to idealny prezent na Dzień Matki. Wiemy, gdzie ją znaleźć!

Prezenty na dzień matki marki Pandora
mat. prasowe Pandora

26 maja chcemy pokazać naszym Mamom, że są dla nas wsparciem i inspiracją, podziękować za bezwarunkową miłość. Biżuteria to jeden z popularniejszych pomysłów na prezent, ale największą wagą ma taka, która nie tylko zdobi, ale także wyraża uczucia. Idealne rozwiązanie znalazła marka Pandora w kolekcji, której motywem przewodnim jest uniwersalny znak nieskończoności.


Pandora, Bransoletka (399 zł) i łańcuszek (599 zł) z węzłem nieskończoności.

Dyrektorzy kreatywni Pandory, Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, tłumaczą, że tworząc kolekcję, zainspirowali się ideą wiecznej miłości, która rodzi się wraz z przyjściem dziecka na świat. "W momencie, w którym zostajesz mamą, jesteś związana ze swoim dzieckiem na zawsze. Znak nieskończoności idealnie symbolizuje tę niezwykłą więź".

Projekty przygotowane specjalnie na Dzień Matki dostępne są w srebrze oraz kolorze Pandora Rose. Symbol poziomej ósemki uzupełniony został o nowoczesny dodatek - węzeł, symbolizujący siłę uczucia między mamą a córką.


Pandora, zestaw prezentowy "Błyszcząca nieskończoność" na Dzień Matki w promocyjnej cenie (319 zł zamiast 389 zł).

Sprawdź ofertę na stronie i w butikach Pandora - niektóre propozycje prezentów dla Mamy dostępne są teraz w atrakcyjnej promocyjnej cenie, a za okolicznościowe charmsy do bransoletki Pandora zapłacisz nawet poniżej 100 zł.

Pandora, Charms Serce „Kocham Cię Mamo” z symbolem nieskończoności, 79 zł.

Materiał powstał z udziałem marki Pandora.

 

Więcej na temat Pandora Dzień Matki
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08