Beata Szydło, Ewa Kopacz
ONS.pl

Beata Szydło o stylu Ewy Kopacz: "Zaczyna naśladować mnie w ubiorze"

Beata Szydło, Ewa Kopacz
ONS.pl

Atmosfera pomiędzy Ewą Kopacz a Beatą Szydło staje się coraz gorętsza. Nie tylko z powodu zbliżających się wyborów parlamentarnych... Beata Szydło oskarża swoją konkurentkę polityczną o kopiowanie jej stylu! Reprezentantka Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z "Dziennikiem Polskim" stwierdziła, że Ewa Kopacz ubiera się identycznie jak ona.

Wszystko nas różni. Choć zauważyłam, że (Ewa Kopacz) zaczyna naśladować mnie w ubiorze. Muszę powiedzieć, że jedna kandydatka na posła z PO z mojego okręgu ma na plakatach dokładnie taki sam krój bluzki, jakie ja noszę. Chyba idziemy w dobrą stronę.

"Super Express" poprosił eksperta modowego, by przyjrzał się stylizacjom Beaty Szydło i Ewy Kopacz i ocenił, czy rzeczywiście są do siebie podobne.

Mają podobnie tandetny styl, a raczej jego brak. Obie nie potrafią się ubrać. Są niemal jak siostry. Moim zdaniem to Szydło podgląda Kopacz, a robi to dość nieudolnie - ocenił projektant Piotr Krajewski.

W podobnym tonie wypowiedziała się Joanna Senyszyn z SLD.

-Nikomu nie można absolutnie zarzucić kopiowania. Kopiować to można coś oryginalnego, ciekawego, a to są takie banalne ubrania. Po co kopiować banał?

Zgadzacie się z opinią Piotra Krajewskiego i Joanny Senyszyn? A może Beata Szydło i Ewa Kopacz powinny raczej czerpać inspiracje od żony prezydenta, Andrzeja Dudy. Pani Agata powoli wyrasta na najlepiej ubraną kobietę w polskiej polityce. Zobacz: Agata i Andrzej Dudowie przyjęli parę królewską z Belgii. Ale to Pierwsza Dama przyćmiła wszystkich!

Ewa Kopacz

Beata Szydło

Beata Szydło

 

Więcej na temat Ewa Kopacz Beata Szydło
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48