W mediach trwa przepychanka między Caroline Derpienski a Anetą Glam. Celebrytki nie darzą się sympatią i nie zamierzają tego ukrywać. Ostatnio druga z wymienionych pań pojawiła się w "Dzień dobry TVN" i oskarżyła modelkę z Miami o kopiowanie jej stylu. Dodała, że Derpienski ma obsesję na jej punkcie. Zapytaliśmy Caroline, co sądzi o komentarzach uczestniczki "Żon Miami".

Reklama

Caroline Derpienski o Anecie Glam

Te panie raczej nie zostaną przyjaciółkami, choć show-biznes nie takie rzeczy już widział. Niedawno Aneta Glam szydziła z pokazu, w którym szła Caroline Derpienski. Modelka z Miami w rozmowie z naszą reporterką nie pozostała dłużna celebrytce. Odniosła się do komentarzy na temat swojego partnera i rzekomej wspólnej przeszłości z uczestniczką "Żon Miami". Podkreśliła, że osobiście widziała się z Glam tylko dwa razy w życiu.

- My się widziałyśmy w życiu tylko dwa razy. Na evencie Gojdzia [przyp. red. — Krzysztof Gojdź, lekarz, osobowość medialna] i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tam jedynie zrobiłam sobie z nią zdjęcie, bo była taka kąśliwa i śmieszna. Stwierdziłam, że zrobię sobie z nią zdjęcie, bo nie ma makijażu. Drugi raz widziałyśmy się na balu polskim, gdzie ja kompletnie poszłam sama. Ona ze zdjęcia grupowego wycięła mnie i drugą osobę, i wmawiała wszystkim, że to jest mój partner. A mój partner nie jest Polakiem i nie chodziłby na eventy polskie ze mną, bo wiadomo, że te wszystkie "polskie Glam" próbowałyby popsuć nasz związek — wyjaśniła.

W dalszej części rozmowy Caroline Derpienski dała jasno do zrozumienia, że nigdy nie utrzymywała bliskich kontaktów z Anetą Glam. Stwierdziła, że to celebrytka ma obsesję na jej punkcie i próbuje być jak ona.

Nigdy się nie przyjaźniłyśmy, nigdy nie poznała mojego partnera. Ta kobieta non stop mnie kąsa, non stop mnie zaczepia. [...] Próbuje mnie naśladować, brak słów — przekazała.

Zobacz także: Wiemy, kim jest "Dżak" Caroline Derpieński przyłapana z ukochanym miliarderem

Reklama

Na koniec Caroline Derpienski opowiedziała, jak Aneta Glam zareagowała na wieść, że modelka z Miami wystąpi w programie "Damy i wieśniaczki". Jeśli chcecie poznać szczegóły, obejrzyjcie nasz materiał wideo do końca.

Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News
Reklama
Reklama
Reklama