Tamara Arciuch pokazała zdjęcia Bartka Kasprzykowskiego z córką Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córki Córka Tamary Arciuch na 25. finale WOŚP Tamara Arciuch na spacerze z córką Tamara Arciuch pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
Tamara Arciuch pokazała zdjęcia Bartka Kasprzykowskiego z córką
Instagram
Pierwszy raz opowiedziała tak wiele o córeczce!
1/7
Tamara Arciuch pokazała zdjęcia Bartka Kasprzykowskiego z córką
Instagram

Tamara Arciuch niedawno została szczęśliwą mamą malutkiej Nadii. Razem z Bartkiem Kasprzykowskim starają się jak najlepiej wychować słodką księżniczkę - mają już w tym doświadczenie, ponieważ wychowują 17-letniego Krzysztofa i młodszego 7-letniego Michała. Jak teraz wygląda ich życie po narodzinach Nadii? Opowiedzieli o tym w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Teraz nasze życie kręci się wokół jednego punktu. Ale ściany w naszym domu są nadal białe - zażartował Bartek Kasprzykowski.

A jak to wygląda z perspektywy Tamary? Jak łączy wychowanie dwóch synów i córeczki? Jak wygląda ich standardowy dzień?

Szkoła wykańcza Krzysztofa, (...) na dole krzyk najmłodszego dziecka, że mama jest potrzebna (...) 17-latek jest taki, że teraz punkt widzenia jest inny. Pokazuje nam, że na życie można spojrzeć inaczej. Michał jeszcze żyje w bajce. Ja się skupiam na każdym dniu - śmiała się Tamara.

Więcej: Tamara Arciuch pokazała słodkie ZDJĘCIE swojej córeczki! Nadia nie ma dwóch miesięcy a już wspiera WOŚP​

 

A jak chłopcy zareagowali na przyjście na świat Nadii? Okazuje się, że zaskakująco dobrze. Chłopcy się cieszyli i sami zaangażowali się w wychowywanie siostrzyczki.

Obaj się ucieszyli. Reklamacji nie odnotowaliśmy. Zazdrości nie było, bo to jest różnica wieku - Krzysztof to już dorosły chłopak i mówi do Nadii niskim głosem, który bardzo lubi - powiedziała Tamara Arciuch w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Zobacz też: Bartek Kasprzykowski po raz pierwszy o swojej córeczce Nadii! Jakim jest tatą?​

 

A czy Tamara i Bartek mają czas na randkowanie? ;)

Czy są randki? Nie. Jeszcze jest na to czas.  Na razie nie potrzebujemy tego tak bardzo. Spędzamy dużo czasu razem - odpowiedzieli zgodnie Tamara i Bartek.

Jak widać, wszystko w życiu Bartka i Tamary układa się jak w idealnej rodzinie! Jeszcze raz im gratulujemy! Taka rodzina to prawdziwy skarb!

2/7
Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córki
Instagram
3/7
Córka Tamary Arciuch na 25. finale WOŚP
Instagram
4/7
Tamara Arciuch na spacerze z córką
Instagram
5/7
Tamara Arciuch pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
Instagram
6/7
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
7/7
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski