Tamara Arciuch pokazała zdjęcia Bartka Kasprzykowskiego z córką
Instagram
Newsy

Jak wygląda życie Arciuch po narodzinach Nadii? "Szkoła wykańcza Krzysztofa, na dole krzyk..."

Jak wygląda życie Arciuch po narodzinach Nadii? "Szkoła wykańcza Krzysztofa, na dole krzyk..."
Pierwszy raz opowiedziała tak wiele o córeczce!
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Instagram/inne
Newsy
Tamara Arciuch pokazała PIERWSZE zdjęcia po porodzie. Zobaczcie, jak wygląda świeżo upieczona mama!
Widać, że ciąża jej służy!

Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po porodzie. Ponad dwa tygodnie temu aktorka po raz trzeci została mamą. Gwiazda urodziła wówczas córeczkę, Nadię. Radosną informację, za pośrednictwem Instagrama, osobiście przekazała świeżo upieczona mama. Tamara Arciuch przyznała wówczas, że razem z Bartkiem Kasprzykowskim najbliższe tygodnie zamierzają poświęcić tylko dla swojej rodziny. Kilka dni temu zostaliśmy rodzicami zdrowej córeczki. Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy wspierali nas w tym wyjątkowym czasie, szczególnie personelowi medycznemu za opiekę i dyskrecję. Dziękujemy dziennikarzom i fotografom za okazanie szacunku dla naszej prywatności. Przyjaciołom i rodzinie za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Przez kilka następnych tygodni będziemy spędzać czas z rodziną, a zbliżające się święta są doskonałą okazją na wyciszenie się, refleksję i radość w gronie najbliższych, czego Wam z całego serca życzymy- napisała wówczas Tamara Arciuch.   Teraz fani gwiazdy mogą zobaczyć, jak prezentuje się świeżo upieczona mama. Na  Instagramie pojawiły się dwa nowe zdjęcia szczęśliwej mamy. Tamara Arciuch promienieje!   Zobacz także: Zosia czy Rebeka – czym kierować się przy wyborze imienia dla dziewczynki?   Tamara Arciuch na pierwszych zdjęciach po narodzinach córki. Aktorka zaledwie kilka tygodni temu urodziła trzecie dziecko.  

Tamara Arciuch w białym płaszczu
Newsy
Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już wybrali imię dla córki! Jest bardzo nietypowe!
Jak wam się podoba? Naprawdę oryginalne!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już wybrali imię dla swojej córeczki! Całkiem niedawno aktorka urodziła trzecie dziecko i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Teraz każdą wolną chwilę poświęca rodzinie, a tuż po narodzinach dziewczynki wraz z mężem wydała oświadczenie. Poinformowała w nim, że to dla niej szczególny czas i dlatego na jakiś czas znika z mediów, aby poświęcić się roli mamy. Do tej pory tajemnicą było, jakie para wybrała imię dla córeczki. Okazuje się, że zakochani już zdecydowali się, jak nazwą dziewczynkę. To bardzo ładne, ale też nietypowe imię. Jak podaje magazyn "Show" Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski wybrali imię Nadia.  W rodzinie panuje euforia z powodu pojawienia się nowego członka rodziny. Szczególnie podekscytowani są dwa synowie pary: Wszyscy są bardzo podekscytowani pojawieniem się małej księżniczki. Chyba najbardziej przeżywają to chłopcy. Podoba Wam się imię Nadia?   Zobacz:  Tamara Arciuch i jej córeczką są już w domu! Kiedy aktorka wróci do pracy?​   Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski już wybrali imię dla córeczki   Czy podoba Wam się imię Nadia?

Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córki
Instagram
Newsy
Tamara Arciuch pokazała słodkie ZDJĘCIE swojej córeczki! Nadia nie ma dwóch miesięcy a już wspiera WOŚP
Tamara Arciuch pokazała słodkie ZDJĘCIE swojej córeczki! Nadia nie ma dwóch miesięcy a już wspiera WOŚP

Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córeczki, która do swojego różowego ubranka ma przyklejone czerwone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mała Nadia urodziła się zaledwie kilka tygodni temu, jednak jak widać, razem z rodzicami wspiera szlachetną akcję kierowaną przez Jerzego Owsiaka. Fotografia córeczki Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego zachwyciła internautów.   Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córki z serduszkiem WOŚP Córeczka Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego urodziła się pod koniec listopada 2016 roku. Aktorka do tej pory bardzo rzadko pokazywała zdjęcia najmłodszej pociechy. Ostatnio mogliśmy zobaczyć urocze fotografię Bartka Kasprzykowskiego, który czule tuli swoją córeczkę - teraz na zdjęciu pozuje sama Nadia.  ❤️❤️❤️- tak podpisała zdjęcie córki Tamara Arciuch. Internauci byli zachwyceni widokiem dziewczynki z serduszkiem WOŚP. Co pisali w komentarzach? Cudo!😍 Kochaniutka ❤😍😘   Zobaczcie zdjęcie córeczki Tamary Arciuch! Prawda, że jest urocze?   Zobacz także:  Perfekcyjna Pani… z serduszkiem na dłoni! Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną kwestowała na WOŚP   Tamara Arciuch pokazała zdjęcie córeczki. Aktorka z rodziną wpierają WOŚP.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner