Party Stories
Anna Wendzikowska o spotkaniu z Ryanem Goslingiem
ONS
Newsy

Wendzikowska miała okazję rozmawiać z Goslingiem. Udzielił jej kilku rodzicielskich rad

Zdradził też zaskakujący szczegół dotyczący Polski

Ostatnia wpadka Anny Wendzikowskiej podczas wywiadu była głośno komentowana w mediach. Głos zabrało kilka osób z branży, które niezbyt przychylnie odniosły się do tego, nie wiedziała kim był Jan Grotowski. Karolina Korwin Piotrowska z kolei postanowiła jej dać dobre rady. Zobacz: Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć...

Aktualnie dziennikarka przebywa w Los Angeles, gdzie nie próżnuje. Wendzikowska miała bowiem okazję spotkać się z mężczyzną, do którego wzdychają miliony kobiet - Ryanem Goslingiem. Wszystko za sprawą jego debiutu reżyserskiego i premiery jego pierwszego filmu "Lost River", która już niedługo. Aktorka wyznała, że po wywiadzie, który z nim przeprowadzała zaczęli rozmawiać o dzieciach. On jako ojciec półrocznej Esmeraldy dał kilka porad pięknej Polce:

Ekipa prosiła nas, żeby nie zadawać żadnych prywatnych pytań, ale po wywiadzie porozmawialiśmy sobie o dzieciach. Jego córeczka Esmeralda ma teraz 6 miesięcy i zdradził mi, że dopiero teraz zaczął sypiać w nocy, więc muszę poczekać jeszcze 4 miesiące. 

Wendzikowska przyznała także, że był to jej wywiad marzenie i miała go na swojej liście najbardziej wyczekiwanych rozmówców. Zdradziła nam również, że Gosling jest wielbicielem polskich plakatów filmowych:

Gosling jest wielbicielem polskich plakatów. Był rozczarowany jak mu powiedziałam, że teraz plakaty do filmów mamy takie same jak reszta świata. Mówił, że swojemu agentowi kupił polski plakat do filmu "Dziecko Rosmary".
 

Zaskoczeni?

Zobacz: Ryan Gosling skończył 34 lata! Jak wyglądał kiedyś?
 

Ania Wendzikowska na premierze filmu


Ryan Gosling w klubie nocnym rozchwytywany przez fanki Paparazzi

 

Wendzikowska pierwszy raz na salonach po ciąży:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wpadka Anny Wendzikowskiej w DDTVN
ONS
Newsy
Nie tylko Wendzikowska nie wiedziała, kim jest Grotowski. Statystki mówią same za siebie
Obroniła ją siostra

Od kilku dni w polskich mediach dyskutuje się o Annie Wendzikowskiej , która podczas wywiadu z Sigourney Weaver przyznała, że nie wie, kim jest Jerzy Grotowski. Sytuacja przez dziennikarzy została uznana za wpadkę. Przypomnijmy: Korwin ma rady dla Wendzikowskiej: W sumie żal dziewczyny. Mogła się odgryźć... Wiele osób ze środowiska jest oburzonych niewiedzą Anny, która ma na swoim koncie mnóstwo wywiadów ze światowej sławy gwiazdami. Ponadto - Wendzikowskiej wypomina się brak odpowiedniego wykształcenia. Niestety, statystyki w Google Trends, które udostępniła na swoim Facebooku siostra gwiazdy, Malwina Wędzikowska , mówią same za siebie.  Kiedy cała "afera" wyszła na jaw, Polacy zaczęli masowo szukać informacji na temat tego, kim był Jerzy Grotowski. Świadczyć to może o jednym - niewielu internautów wiedziało o nim cokolwiek. "Wpadka" dziennikarki okazała się pobudką do zainteresowania się polską historią teatru. Wnioski są chyba jasne. Zobacz: Anna Wendzikowska na spacerze z córeczką Anna Wendzikowska zachwyca figurą po porodzie:

Wojciech Mann kpi z wpadki Anny Wendzikowskiej
ONS
Newsy
Wpadka Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem. Teraz głos zabrał Mann: Jest osobą od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek
Dziennikarz kpi z prezenterki

Wpadka Anny Wendzikowskiej odbiła się szerokim echem i jest nieustannie komentowana w mediach. Szkoła aktorka, do której rzekomo dziennikarka uczęszczała zdementowała nawet doniesienia jakoby Wendzikowska skończyła u nich aktorstwo. Zobacz:  Szkoła aktorska Machulskich pogrąża Wendzikowską. Wypomina jej przy tym ostatnią wpadkę Co prawda prezenterka obiecała, że nadrobi wiedzę z zakresu filmu po wywiadzie z Sigourney Weaver, a mimo to branża nie daje jej spokoju. Teraz głos zabrał Wojciech Mann, który mocno kpi z Wendzikowskiej. Wypomniał jej nie tylko brak kompetencji i wykształcenia, ale również zainteresowanie, w jego mniemaniu, mało istotnymi kwestiami. Refleksją podzielił się podczas swojej audycji na antenie radiowej Trójki: Pani Wendzikowska nie skończyła Szkoły Machulskich, coś tam jedynie liznęła, nie musi więc znać Grotowskiego. Jest osobą jedynie od ploteczek, czerwonych dywanów i ścianek. Jej zadaniem jest wiedzieć, w które drzwi wejść, jak się ustawić i jak zatrzepotać oczami. Ma rację? Zobacz:  Anna Wendzikowska na spacerze z córeczką   Wendzikowska na salonach po raz pierwszy po ciąży:

Wendzikowska wspomina wywiad z Robinem Williamsem
ONS
Newsy
Wendzikowska wspomina spotkanie z Robinem Williamsem: Fucking life...
Dziennikarka nie może uwierzyć w tragedię

Śmierć Robina Williamsa poruszyła nie tylko śmietankę aktorską z Hollywood, która miała okazję z nim pracować, ale również polskie gwiazdy, wśród których nie brakowało fanów jego talentu. Przy okazji wyszło na jaw, że jedna z celebrytek miała okazję poznać go na planie filmowym i odegrać wspólną scenę. Przypomnijmy: Ibisz zagrała z Robinem Williamsem. Nie chciała opowiedzieć o tym w telewizji Gwiazdora poznała osobiście również Anna Wendzikowska . Dziennikarka od lat przeprowadza wywiady z zagranicznymi sławami dla Dzień Dobry TVN, a z Williamsem miała okazję porozmawiać jesienią 2011 roku podczas promocji filmu Tupot małych stóp". W wywiadzie z Polką Robin przyznał, że zna kilka podstawowych zwrotów w naszym języku i wydawał się być w doskonałym humorze. Być może to właśnie tak ciepłe wspomnienia ze spotkania aktora spowodowały, że jego śmierć była dla Wendzikowskiej jeszcze bardziej szokująca.   Dwa dni temu o nim pisałam. Wczoraj oglądałam film z nim w samolocie. Szok! Pięknie mówił po polsku i pięknie wspominał swój pobyt w Polsce... Fucking life... - napisała na swoim Facebooku. Tak wyglądał wywiad Wendzikowskiej z Williamsem. Byliście fanami filmów z jego udziałem? Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci Robina Williamsa. Policja ujawnia szczegóły samobójstwa Galeria zdjęć Robina Williamsa:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner