Anja Rubik, Sasha Knezevic pozują do zdjęć w studiu Dzień dobry TVN

Tata Anji Rubik skomentował pogłoski o rozwodzie córki z Sashą Knezevicem: "Zrobili sobie przerwę"

Anja Rubik, Sasha Knezevic pozują do zdjęć w studiu Dzień dobry TVN

Od kilku tygodni mówi się o rozstaniu Anji Rubik z mężem Sashą Knezevicem. Pojawiły się plotki, że para jest już w trakcie sprawy rozwodowej, ale bliscy Anji szybko zdementowali te informacje i podkreślili, że para wprawdzie przeżywa kryzys, ale nie myśli jeszcze o rozstaniu. Po raz pierwszy sprawę rozwodu skomentował tata Anji, Andrzej Rubik.

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwodzą się?

“W wakacje byliśmy razem na Majorce. I wszystko było w porządku. Po prostu, w którymś momencie oboje stwierdzili, że dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę. Potrzebują czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i poukładać”, powiedział w rozmowie z magazynem "Show".

Ostatnio pojawiły się informacje, że para przygotowuje się już do wojny o majątek, a kością niezgody jest ich wspólny magazyn “25”, o który już zaczęli się rzekomo kłócić. Co na to tata modelki?

“To wszystko bzdury. Oni wciąż są blisko. Sasha zadzwonił do mnie ostatnio, żeby złożyć życzenia urodzinowe. I powiedział, że byli razem na kolacji. Oni wciąż się przyjaźnią. A co do magazynu to w momencie jego założenia, wszystko zostało dokładnie rozpisane i określone, kto ile ma udziałów. Więc nie ma o co walczyć. Zrobili sobie przerwę. To jedyna prawda. Reszta informacji, która pojawiła się w mediach to kłamstwa”, dodał tata Anji.

Dlaczego para rozstała się? Nie brakuje opinii, że Sasha był zazdrosny o karierę Anji, a do tego marzył o dziecku, natomiast jego żona nie myślała o macierzyństwie. Ze słów taty Anji wynika, że te plotki nie mają wiele wspólnego z prawdą i Ania z Sashą przechodzą po prostu kryzys, jak miliony innych par. Mamy nadzieję, że uda im się go pokonać!

 

ZOBACZ: Karolina Korwin Piotrowska ostro o mężu Anji Rubik: "Gdyby nie ona, nie wiedziałabym o jego istnieniu"

 

Marcin Tyszka / Viva!

 

Anja Rubik, Sasha Knezevic
BE&W

 

Anja Rubik z mamą na specerze

 

Więcej na temat Anja Rubik Sasha Knezevic
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43