Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anja Rubik, Sasha Knezevic pozują do zdjęć w studiu Dzień dobry TVN
Newsy

Tata Anji Rubik skomentował pogłoski o rozwodzie córki z Sashą Knezevicem: "Zrobili sobie przerwę"

Od kilku tygodni mówi się o rozstaniu Anji Rubik z mężem Sashą Knezevicem. Pojawiły się plotki, że para jest już w trakcie sprawy rozwodowej, ale bliscy Anji szybko zdementowali te informacje i podkreślili, że para wprawdzie przeżywa kryzys, ale nie myśli jeszcze o rozstaniu. Po raz pierwszy sprawę rozwodu skomentował tata Anji, Andrzej Rubik.

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwodzą się?

“W wakacje byliśmy razem na Majorce. I wszystko było w porządku. Po prostu, w którymś momencie oboje stwierdzili, że dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę. Potrzebują czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i poukładać”, powiedział w rozmowie z magazynem "Show".

Ostatnio pojawiły się informacje, że para przygotowuje się już do wojny o majątek, a kością niezgody jest ich wspólny magazyn “25”, o który już zaczęli się rzekomo kłócić. Co na to tata modelki?

“To wszystko bzdury. Oni wciąż są blisko. Sasha zadzwonił do mnie ostatnio, żeby złożyć życzenia urodzinowe. I powiedział, że byli razem na kolacji. Oni wciąż się przyjaźnią. A co do magazynu to w momencie jego założenia, wszystko zostało dokładnie rozpisane i określone, kto ile ma udziałów. Więc nie ma o co walczyć. Zrobili sobie przerwę. To jedyna prawda. Reszta informacji, która pojawiła się w mediach to kłamstwa”, dodał tata Anji.

Dlaczego para rozstała się? Nie brakuje opinii, że Sasha był zazdrosny o karierę Anji, a do tego marzył o dziecku, natomiast jego żona nie myślała o macierzyństwie. Ze słów taty Anji wynika, że te plotki nie mają wiele wspólnego z prawdą i Ania z Sashą przechodzą po prostu kryzys, jak miliony innych par. Mamy nadzieję, że uda im się go pokonać!

 

ZOBACZ: Karolina Korwin Piotrowska ostro o mężu Anji Rubik: "Gdyby nie ona, nie wiedziałabym o jego istnieniu"

 

Marcin Tyszka / Viva!

 

Anja Rubik, Sasha Knezevic
<a href=http://www.bew.com.pl target=_blank>BE&W</a>

 

Anja Rubik z mamą na specerze

 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik z mamą na specerze
Newsy
Anja Rubik na spacerze z mamą w Warszawie. Modelka pokazała też nowy tatuaż!

Jaki?

Anja Rubik i Sasha Knezevic mają kryzys
ONS
Newsy
Kryzys w związku Anji Rubik i Sashy Knezevica? Głos zabrał Marcin Tyszka
Wiemy, jaka jest prawda?

Anja Rubik i Sasha Knezevic mają kryzys? Takie oto plotki pojawiły się niedawno w mediach. A wszystko miało być spowodowane zazdrością męża top modelki, który nie może ponoć pogodzić się, że to Anja jest większą gwiazdą i wciąż dostaje nowe propozycje. Niektórzy zaś spekulują, że chodzi o dziecko. Zobacz: Kryzys w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica?! Jaka jest prawda? Tego dowiedziała się redakcja "Flesza". Okazuje się, że Anja i Sasha mają się świetnie! Niedawno zakończyli wspólną sesję dla Tiffany''ego, a teraz odpoczywają na wakacjach w swoim domu na Majorce: Anja i Sasha spędzają właśnie wakacje w swoim domu na Majorce. Zamierzają nie robić nic, po prostu cieszyć się sobą - zdradza Fleszowi znajoma pary Plotki o kryzysie dementuje również przyjaciel Anji, Marcin Tyszka: Widziałem się niedawno z Anją i Sashą w Paryżu. J eśli tak wygląda i zachowuje się para, która ma się rozstać, to wszystkim małżeństwom życzę takich kryzysów. Wtedy dużo miłości by nas otaczało - śmieje się Marcin Tyszka Uff! To przecież jedno z najpiękniejszych małżeństw na świecie. Zobacz: Anja Rubik bez makijażu i zrobionej fryzury. Lepiej niż na wybiegu?

Anja Rubik z czerwonymi ustami
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!
Anja przez rozstanie z mężem traci kontrakty? Dowiedz się, jaka jest prawda!

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozwiedli się? Taka informacja pojawiła się dziś w jednym z tabloidów. O tym, że polska modelka i jej mąż przechodzą poważny kryzys pisano już pół roku temu. Para potwierdziła, że są w separacji, ale żadne z nich nie chciało zdradzić powodów rozstania. Czy teraz rzeczywiście ich małżeństwo przeszło już do przeszłości?   Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Gdy pojawiła się pierwsza informacja o tym, że Anja i Sasha przechodzą trudny czas , media pisały, że powodem ich rozstania są inne wizje przyszłości. Sasha ponoć chciałby już założyć rodzinę, ale Anja skupia się nadal na karierze i nie chce rezygnować z zaplanowanych sesji i pokazów mody. Pisano, że para nie rozstała się w zgodzie, ale te informacje szybko zostały zdementowane. Bliscy pary podkreślali, że Anja i Sasha nadal są przyjaciółmi. Teraz za to pojawiły się pierwsze informacje o ich rozwodzie oraz o tym, że Anja przez plotki o rozstaniu z mężem straciła kilka kontraktów.  Przez rozstanie z Sashą Anja straciła kilka ważnych kontraktów. Nie chce takiego zamieszania jakie wywołały informacje o końcu jej miłości. Za radą sztabu specjalistów, z którymi pracuje, najpierw dokończy spokojnie wszystkie ważne projekty i dopiero potem opowie o swoim rozwodzie – zdradził informator "Faktu". ZOBACZ:  A jednak to koniec! Sasha Knezevic potwierdził plotki o rozwodzie z Anją Rubik!   Jaka jest prawda? Udało nam się uzyskać komentarz od menadżerki Anji Rubik. "Anja i Sasha czekają na rozwód, na dzień dzisiejszy jeszcze nie dostali dokumentów potwierdzających rozwód. Utrzymują nadal bardzo przyjacielskie relacje. Nie jest też prawdą, że Anja straciła jakikolwiek kontrakt z powodu rozstania z Sashą", mówi nam  Lucyna Szymańska, menadżerka Anji. Myślicie, że Anja Rubik zdecyduje się wkrótce na wywiad...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner