To koniec miłości Anji Rubik i Sashy Knezevica? W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że para przeżywa kryzys, a nawet myśli już o rozwodzie! Kolejne doniesienia na temat Anji i Sashy dotyczą kwestii majątku. Jak podaje “Fakt”, para szykuje się do rozwodu, który może przebiegać w nerwowej atmosferze, bo będą walczyć o udziały w prestiżowym modowym magazynie „25”, który wspólnie stworzyli.

Reklama

Anja Rubik i Sasha Knezevic będą walczyć o majątek?

“Anja nie chce rezygnować z magazynu, bo według niej sprzedaje się tylko dzięki niej” - mówi tabloidowi znajomy modelki.

Anja podobno nie bierze pod uwagę pracy z mężem, a on sam też nie chce zrezygnować z magazynu, bo prawa do tytułu odkupił wraz z Rubik od swojego przyjaciela.

“Uważa, że gdyby nie jego znajomości, to Anja nigdy by się nie zajęła prowadzeniem magazynu. Poza tym ma do niej żal za kryzys w ich związku. Magazyn miałby być dla niego pocieszeniem (...) Uważa, że praca nad tym magazynem jest spełnieniem jego marzeń i umacnia jego pozycję w świecie mody” - dodaje informator gazety.

Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy sprawdzić informację tabloidu u Lucyny Szymańskiej, menadżerki Anji Rubik. Co usłyszeliśmy? “Informacje o tym, że walczą o magazyn to totalna bzdura”.

Zobacz także

Jakie są obecnie relacje Anji i Sashy?

“Anja i Sasha zdecydowali wspólne o tymczasowym rozstaniu. Pozostają w dużej przyjaźni. Nieprawdą jest, że złożyli papiery rozwodowe i nieprawdą jest, że rozmawiają przez prawników. Nadal się wspierają w swojej pracy i utrzymują ze sobą przyjacielskie kontakty” - mówi nam menadżerka modelki.

Para zdecydowała o tymczasowym rozstaniu, nie złożyła jeszcze papierów rozwodowych. Czy to oznacza, że jeszcze nie wszystko stracone? Oby! Anja i Sasha to jedna z najpiękniejszych par w polskim i amerykańskim show-biznesie, więc mamy nadzieję, że jeszcze uda im się porozumieć...

ZOBACZ: Anja Rubik i Sasha Knezevic - bajkowy ślub na Majorce ZDJĘCIA

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama