Urodę i styl Anji Rubik docenił już cały świat. Modelka na co dzień współpracuje z najlepszymi projektantami, pozuje do najbardziej prestiżowych  magazynów i przez wielu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Supermodelka w rozmowie z magazynem "Uroda" zdradziła jakich używa kosmetyków, oraz na jaki styl stawia kiedy jest poza kamerami. Anja zdradziła też, co sądzi o stylu Polek. Jak nas oceniła?

- Uważam, że Polki lubią ubrania i są bardzo zadbane. Kiedy kilka lat temu w Polsce pojawiły się niemal wszystkie światowe marki, zauważyłam, że dziewczyny trochę przesadzały z biżuterią i kolorami. Teraz widzę zmianę. Dziewczyny obserwują trendy i starają się za nimi podążać. Mamy oczywiście jeszcze trochę do nauczenia się o stylu, ale jest coraz lepiej... Nie podoba mi się lęk przed eksperymentowaniem z ubraniami - stwierdziła Anja Rubik.

Supermodelka oceniła również styl dziewczyn mieszkających w Nowym Jorku. Anja uważa, że króluje tam ekstrawagancja, która nikogo tam nie dziwi. Nieco inaczej jest z Los Angeles i Miami. Rubik uznała panujący tam styl za tandetny i komercyjny. Ma rację?

  


Cały wywiad z Anją Rubik znajdziecie w najnowszym wydaniu "Urody". Już w kioskach!

kb

Więcej na temat Anja Rubik