Kolejne gwiazdy przyłączają się do krytyki Antoniego Królikowskiego. Teraz głos w sprawie zajęła także znana z wali o równość i poszanowanie ludzkich praw Anja Rubik. Modelka nie szczędziła artyście mocnych słów. Jak ocenia posunięcie artysty?

Reklama

Anja Rubik ostro o gali MMA Antoniego Królikowskiego

Po tym, jak Antoni Królikowski założył własną federację fame MMA, w sieci rozpętała się prawdziwa burza, jednak najgorsze nadeszło dopiero później. Artysta pochwalił się na Instagramie zdjęciem z sobowtórami prezydentów Ukrainy oraz Rosji, po czym wylała się na niego fala hejtu. Promowana przez Antoniego Królikowskiego walka Załenskiego i Putina sprawiła, że dotychczasowi fani aktora zaczęli wyrażać jawną niechęć do swojego idola. Również plejada polskich gwiazd dołączyła się do bojkotu gali Antoniego Królikowskiego.

Gorzkie słowa płynęły z ust Maffashion, Mai Bohosiewicz, Alana Andersza, Michała Piróga, czy Kamila Glika. Teraz również Anja Rubik postanowiła odnieść się do szokującej gali fame MMA zaplanowanej przez artystę.

- To, co się dzieje na Ukrainie, inwazja Rosji, to nie jest rozrywka, to nie jest gra komputerowa, to są prawdziwe życia, prawdziwe tragedie, realne cierpienie i śmierć - grzmi modelka.

Instagram @antek.krolikowski

Anja Rubik podkreśliła również, że promowanie rozrywki kosztem wojny w Ukrainie jest niemoralne i wyjątkowo krzywdzące dla osób, które przeżywają dramat najechanego przez Federecję Rosyjską kraju.

- Obracanie obecnej sytuacji w żart czy rozrywkę jest prymitywne, niemoralne, podłe i tak strasznie słabe. Wstyd! Wstyd! Wstyd!

Alberto Terenghi/Shutterstock/Rex Features/East News

Czy do kontrowersyjnego starcia sobowtórów Załenskiego i Putina w ogóle dojdzie? Fame MMA z ich udziałem zaplanowane jest na 30 kwietnia w Opolu, jednak prezydent Opola już zapowiedział bojkot gali Antoniego Królikowskiego. Arkadiusz Wiśniewski w swoim facebookowym oświadczeniu przyznał, że już pojął pewne kroki, mające za zadanie uniemożliwienie organizacji wydarzenia.

Telus/Akpa
Reklama

Myślicie, że Antoni Królikowski dopnie swego i zorganizuje galę fame MMA, z której dochód ma zostać przeznaczony na wsparcie zaatakowanej przez Rosję Ukrainy. Myślicie, że promowana przez artystę walka sobowtórów Putina i Załenskiego to dobry pomysł, czy brak taktu?

Instagram/Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama