Anja Rubik o rozwodzie z Sashą Knezevicem
ONS

Dwa lata od rozstania z mężem Anja Rubik przyznaje: "Zrozumieliśmy, że nie ma sensu się torturować...

Anja Rubik o rozwodzie z Sashą Knezevicem
ONS

Anja Rubik skomentowała rozstanie z Sashą Knezevicem. Jedna z najsłynniejszych polskich modelek i jej mąż ogłosili swoje rozstanie w 2015 roku. Zaledwie cztery lata po ślubie w mediach pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w ich związku, który teraz jest już przeszłością. Anja Rubik bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne, jednak teraz w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała o trudnych chwilach związanych z rozwodem. Jak wspomina swoje małżeństwo i samo rozstanie?

 

Anja Rubik zdradziła, dlaczego doszło do rozstania z Sashą

Anja Rubik nie ukrywa, że rozstanie było dla niej bardzo trudnym przeżyciem. Modelka przyznaje że zanim razem z Sashą podjęli decyzję o rozwodzie, razem próbowali ratować ich małżeństwo.

Rozwód to był bardzo ciężki moment w moim życiu i tak samo w życiu Saszy. Cieszę się, że udało nam się rozstać w pokojowy, cywilizowany sposób i nadal troszczymy się o siebie, ja wiem dokładnie, co się dzieje u niego, on wie co dzieje się u mnie - powiedziała Anja Rubik w rozmowie z "Vivą!".

Co dla Anji było najsmutniejsze?

To było ogromnie smutne, że jednak nie możemy razem funkcjonować i chcemy zupełnie różnych rzeczy. Poznaliśmy się kiedy byliśmy bardzo młodzi i w pewnym momencie po prostu zaczęliśmy się rozwijać w innych kierunkach. Sporo czasu minęło zanim zrozumieliśmy, że chcemy całkowicie inaczej żyć i nie ma sensu torturować się nawzajem - dodała Anja.

Czy decyzja o rozstaniu z Sashą była najtrudniejszą w jej życiu?

Ja go ciągnęłam w moją stronę, a Sasza mnie ciągnął w swoją. Ani ja nie byłam szczęśliwa, ani on. Dla naszego szczęścia trzeba było podjąć tę decyzję. To była trudna decyzja. Chyba najtrudniejsza w moim życiu. Podejmowaliśmy ją długo. Rozstawaliśmy się, potem znowu się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, próbowaliśmy coś odbudować, aż ostatecznie stwierdziliśmy, że nie ma wyjścia. Mam wrażenie, że obydwoje w jakiś sposób zaczęliśmy nowe życie - przyznała w rozmowie z "Vivą!".

Jak widać Anja i Sasha rozstali się bez skandali i wspólnych oskarżeń. 

 

Zobacz także: Rozwiązanie małżeństwa na zasadzie ugody – rozwód bez orzekania o winie

 

Anja Rubik i Sasha Knezević rozstali się w 2014 roku.

Anja Rubik i Sasha Knezevic najlepiej ubranymi gwiazdmi 2013 według magazynu "Flesz"

 

Para była małżeństwem od 2011 roku.

Anja Rubik w sukni ślubnej
BE&W

Więcej na temat Anja Rubik Sasha Knezevic
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41