Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anja Rubik komentuje plotki o anoreksji
ONS
Newsy

Rubik cierpi na anoreksję? Gwiazda i jej agentka tłumaczą wagę ważnym powodem

Waga modelki wzbudza kontrowersje

Waga Anji Rubik wzbudza kontrowersje już od wielu lat. Każde publiczne pojawienie się modelki czy sesja zdjęciowa, w której eksponuje swoje szczupłe ciało wywołują lawinę komentarzy, wśród których nie brakuje naprawdę ostrych opinii. Ostatnio o jej sylwetce i wadze wypowiedział się na łamach jednego z dwutygodników specjalista. Przypomnijmy: Anja Rubik jest zbyt wychudzona? Jej wagę ocenił ekspert

Niektórzy poszli o krok dalej i jasno formułują bardzo mocny zarzut - Anja cierpi na anoreksję, a jej figura to efekt głodówek i zaburzeń w odżywianiu. Modelka długo ignorowała tego typu komentarze, ale w końcu postanowiła zabrać głos. W rozmowie z "Fleszem" twierdzi zdecydowanie, że nie ma anoreksji. Rubik tłumaczy, że gdyby była chora, nie dałaby rady tak intensywnie pracować.
 

Nie mam anoreksji! Gdybym chorowała, nie byłabym w stanie pracować w tej branży przez 15 lat. Gdybym nie jadła prawidłowo to nie dałabym rady tak intensywnie podróżować - zapewnia w rozmowie z "Fleszem" Anja.


Więcej na ten temat ma do powiedzenia jej agentka, Lucyna Szymańska. Właścicielka agencji D'Vision jest oburzona oskarżeniami o anoreksję i wszystkim komentującym radzi dobrze zapoznać się z definicją tej choroby.
 

Wystarczy logicznie pomyśleć. Ktoś, kto mówi o anoreksji, powinien zapoznać się dobrze z tematyką tej choroby, zanim po raz kolejny oskarży bez sensu Anję czy inny modelki. Opublikowana w jednym z pism wypowiedź dietetyka, że Anja przy tym wzroście powinna ważyć 13 kilo więcej, nie ma sensu. waga i wzrost to indywidualna rzecz. Nie musimy podawać jadłospisu Rubik bądź udowadniać, że ma ona dobre wyniki badań. Nie promuje niezdrowego stylu życia, nie mówi nikomu, co ten ma jeść i jak wyglądać. Każdy ma swój rozum i prawo wyboru. Anja jest modelką i musi mieć taką figurę. Tego oczekują od niej projektanci, bo szyją w takim, a nie innym rozmiarze ubrania w kolekcji. jeśli dyrektor artystyczny magazynu, stylista, fotograf czy projektant ma wizję pokazania modelki w konkretny sposób, to ona wykonuje po prostu swoją pracę - dodaje Lucyna Szymańska.


Po stronie Anji stanęła też jedna z najważniejszych postaci polskiej mody, redaktor naczelna magazynu "VIVA! Moda", Agnieszka Ścibior:

Od modelek wymaga się szczupłości, a od zawodników sumo otyłości. Dlaczego to nikogo nie razi? To chyba niebezpieczne dla ich zdrowia...


Myślicie, że to uciszy spekulacje o anoreksji?

Zobacz: "Seks z Anją jest cudowny!"

Anja Rubik na CFDA Awards 2014

Anja Rubik w Mediolanie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Perfumy Anji Rubik
ONS
Newsy
Anja Rubik wie jak zarobić przed świętami. Po gazecie, butach i ubraniach otwiera kolejny biznes
Premiera już za chwilę

Kilka dni temu odbyła się premiera ubrań zaprojektowanych przez Anję Rubik dla pewnej popularnej sieciówki. Kolekcja cieszy się wielkim zainteresowaniem gwiazd, które licznie zjawiły się na imprezie. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze kolekcji Anji Rubik Ubrania to jednak nie wszystko. Jak donosi nowy "Flesz" Anja postanowiła wypuścić na rynek swój własny zapach! Premiera perfum "Original by Anja" sygnowanych nazwiskiem top modelki odbędzie się już 22 listopada . Flakonik 50 ml. będzie kosztował około 200 złotych. Jaki będzie ich zapach?: Zaskakująco. Są kompozycją pewności siebie i oryginalności . - wyjaśnia modelka w rozmowie z Fleszem Jej agentka tłumaczy zaś, że Rubik zamierza sprzedawać je bez pomocy innych marek: Perfumy powstały we Francji, ale Anja skomponowała je sama i zamierza sprzedawać wyłącznie pod własną marką . Jedynie przy dystrybucji, pomoże nam polska marka Inglot - mówi Lucyna Szymańska Kupicie perfumy od Anji? Zobacz: Konflikt Rubik i Krupy ostatnio znów się nasilił. Głos zabrała w końcu jedna ze stron Anja Rubik na pokazie Gucci:

Waga Anji Rubik
ONS
Newsy
Anja Rubik jest zbyt wychudzona? Jej wagę ocenił ekspert
Modelka broni się przed zarzutami

Figura Anji Rubik od dawna wzbudza ogromne emocje. Dla wielu jest ona ideałem modelki, a jej bardzo szczupła figura ma doskonałe proporcje. Nie brakuje też słów krytyki i oskarżeń, że Rubik promuje anoreksję. Niedawno w sieci jedno ze zdjęć rozpętało prawdziwą aferę i sprowokowało do dyskusji o wzorcach lansowanych przez kreatorów wielkiej mody. Przypomnijmy: Rubik odpowiada na szokujący fotomontaż jej zdjęcia. Uciszy plotki o anoreksji? Internautom z łatwością przychodzi formułowania zarzutów i diagnozowanie anoreksji u bardzo szczupłych czy wręcz chudych modelek. A co o tym sądzą specjaliści? Diagnozę postanowił wystawić dwutygodnik "Show", który poprosił o opinię dietetyka. Z rozmowy z nim wynika, że Anja w stosunku do swojego wzrostu waży zbyt mało i ma po prostu niedowagę. Mówi się, że waga Rubik wskazuje zaledwie 50 kilogramów.   Przy wzroście 180 cm prawidłowa waga to około 63 kilogramy. 50 kg to bardzo dużo niedowaga - ocenia w rozmowie z "Show" Agata Ziemnicka, dietetyk. Anja odpiera zarzuty i twierdzi, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza zdrowemu odżywianiu i pozwala sobie nawet na kurczaka czy kotleta schabowego.   Zdrowo się odżywiam. Mam grupę krwi A, więc nie potrzebuję jeść dużo mięsa, czasem mam ochotę na kurczaka, a w Polsce na schabowego - broni się Anja. Myślicie, że jej figura to efekt zdrowego odżywiania czy katorżniczej diety? Zobacz: Polski klip z Rubik doceniony za granicą. Ma szansę na prestiżową nagrodę Wychudzona Anja Rubik w Mediolanie:

ONS
Newsy
Anja Rubik będzie mieć własne perfumy
Modelka już wkrótce stworzy nowy zapach

Anja Rubik to z pewnością jedna z najlepszych polskich modelek. Po sukcesach na wybiegu zdecydowała się na aktywności poza nim. Rubik planuje stworzenie własnych perfum. Co ciekawe trafią one do sklepów tylko w Polsce! W rozmowie z magazynem "Flesz" menadżerka Anji zdradziła, jaki zapach będą miały nowe perfumy. - Będzie to coś słodko-pieprznego, na bazie olejków roślinnych, których Anja lubi używać . Zapach będzie się kojarzył z latem i wtedy też trafi do sprzedaży - mówi Lucyna Szymańska. Zapach Anji Rubik będzie nosił nazwę "Anja". Kupicie?   Więcej informacji o planach Anji Rubik znajdziecie z najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". Już w kioskach!   kb

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner