1/7

Świat na chwilę stanął, Ania Lewandowska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie z samego rana w niedzielę i napisała, że to dla niej wspaniały dzień i aż... "podskakuje z radości". Fani Ani mieli już nadzieję, że Ania nareszcie urodziła i razem z Robertem mogą cieszyć się maleństwem... Co się okazało?

Hello Kochani!!! Jakie plany na niedzielę?
Zdrowe śniadanie, kawa, spacer, trening, czas spędzony z bliską osobą... ? Uwielbiam💪🏻🙏🏻 Ja dziś dodatkowo podskakuję z RADOŚCI... - tak swoje zdjęcie podpisała Ania.

I to ostatnie zdanie zainteresowało nas najbardziej! Z czego cieszy się Ania? Dlaczego jest to dla niej taki wyjątkowy dzień? Odpowiedź znajdziecie W NASZEJ GALERII!

 

Zobacz także: ANNA LEWANDOWSKA KOMPLETUJE WYPRAWKĘ DLA DZIECKA! CZY KOLORY BUCIKÓW ZDRADZAJĄ PŁEĆ?

2/7
Ania Lewandowska chwali się sukcesem
Instagram

...--> moja kolejna KSIĄŻKA 📚 ku końcowi... nałożyłam ostatnie poprawki i "puszczam" do druku 🤞🏻Aaaaaaaaaaaa!!!! To będzie dobry dzień💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻Hello dear !!!😀 - napisała Ania Lewandowska.

I wszystko stało się jasne ;). Ania nałożyła ostatnie poprawki dotyczące jej nowej książki i może "puszczać" ją do druku! My Ani bardzo gratulujemy!  Aż trudno nam uwierzyć, że kobieta w 9. miesiącu ciąży może nadal być tak aktywna. Jak widać, ciąża Lewandowskiej bardzo służy i jeszcze bardziej nakręca do działania!

 

Zobacz też: Kogo do pomocy w domu zatrudniają Lewandowscy? "Ania jest tuż przed porodem, przydaje im się każda pomoc"

 

Więcej: Ania Lewandowska pokazała zdjęcie, a fani: "9. miesiąc, a ty nadal..."

 

Sprawdź też: Nowe informacje na temat porodu Anny Lewandowskiej! Kiedy urodzi? Gdzie wychowa dziecko?

3/7
Anna Lewandowska w zielonej kurtce
4/7
Anna Lewandowska w zielonej kurtce
5/7
Anna Lewandowska w czarnej kurtce
6/7
Anna Lewandowska w zielonej kurtce
7/7
Anna Lewandowska w dżinsowej kurtce