Robert Lewandowski zdradził, jakie wartości chce przekazać swojemu dziecku Ania Lewandowska jak radzi sobie z hejtem? Anna Lewandowska urodziła! Anna Lewandowska Pazura, Lewandowska
Robert Lewandowski zdradził, jakie wartości chce przekazać swojemu dziecku
Sposób prosty, ale działa!
1/8
Robert Lewandowski zdradził, jakie wartości chce przekazać swojemu dziecku

To już trzeci trymestr ciąży Ani Lewandowskiej! Polska gwiazda na przełomie marca i kwietnia zostanie mamą. Razem z Robertem nie mogą doczekać się tego wyjątkowego dnia, kiedy powitają na świecie swoją córeczkę. Ania w ciąży nie odpoczywa, a wręcz przeciwnie - trenuje w wolnej chwili, nagrywa płyty DVD dla ciężarnych kobiet, pisze bloga. A niektórzy antyfani, cokolwiek by nie zrobiła, czekają na jej drobne potknięcia i zaczyna się hejt... Na ten problem zwróciła uwagę jedna z fanek Lewandowskiej.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani osoby. Ciąża, treningi, wielki wielki szacun 👌✌ i przykro mi tylko patrzeć na to jak ludzie prymitywni komentują i hejtuja Pani życie. Ale przecież każdy w jakiś sposób musi się dowartosciowac - napisała. 

Zobacz: Jak Ania Lewandowska pieszczotliwie nazywa Roberta? "Mmmmm..." Nas to rozbawiło! ;)

 

Ania Lewandowska włączyła się w dyskusję. Zapytana wprost o to jak radzi sobie z hejtem, odpisała. Co? ODPOWIEDŹ W NASZEJ GALERII!

 

2/8
Ania Lewandowska jak radzi sobie z hejtem?
Instagram

Ania Lewandowska napisała:

trzeba robić swoje 😉 i patrzeć ile pozytywnych ludzi jest tutaj i ile tych osób potrzebuje tej motywacji! Właśnie kończę pisać kolejną książkę - moc jest, zaangażowanie jest, satysfakcja jest! A energia tylko wraca... od Was ❤️❤️❤️ - możemy przeczytać na jej Instagramie.

Zgadzacie się z odpowiedzią Lewandowskiej? Zaangażowanie? Satysfakcja? To klucz do sukcesu i do wygranej z hejterami?

 

Zobacz też: Robert Lewandowski zdradził jak wychowa dziecko z Anią. Kiedy to mówił, bardzo się wzruszył...​

3/8
Anna Lewandowska urodziła!
4/8
Anna Lewandowska
Instagram
5/8
Pazura, Lewandowska
6/8
Anna Lewandowska z tulipanami
7/8
Anna Lewandowska w legginsach
8/8
Robert Lewandowski zdobył sto bramek dla drużyny Bayernu
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska