Ania Dąbrowska rozstała się z Pawłem Jóźwickim
ONS

Koniec wielkiej miłości. Dąbrowska rozstała się z facetem po 10 latach

Ania Dąbrowska rozstała się z Pawłem Jóźwickim
ONS

Ania Dąbrowska należy do tego grona gwiazd, które niechętnie pokazują się w mediach i unikają wywiadów. Piosenkarka swoje publiczne wystąpienia ogranicza do koncertów czy festiwali, skupiając się na koncertowaniu i pracy nad muzyką. Ostatnio skomponowała najnowszy przebój Dody. Przypomnijmy: Jest już nowy singiel Dody. Muzykę napisała Ania Dąbrowska

W kwietniu zeszłego roku Dąbrowska urodziła drugie dziecko ze związku z Pawłem Jóźwickim, który sprawował też funkcję jej menadżera i stał za ogromnymi sukcesami wokalistki po zakończeniu "Idola". W nielicznych wywiadach para podkreślała, że stanowi mieszankę wybuchową i w związku zmagają się z wieloma kompromisami. Niestety, ich miłość nie przetrwała - jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Ania i Paweł nie są już razem od dwóch miesięcy.

Nie zmieni to jednak ich sytuacji zawodowej, bowiem Jóźwicki wciąż będzie menadżerem swojej byłej już partnerki. Para ma dwójkę dzieci - 4-letniego Stasia i 9-miesięczną Melanię. Oboje oficjalnie nie komentują decyzji o rozstaniu.

Kolejny rozstanie w show-biznesie. Tworzyli udaną parę?

Zobacz: Nowa fryzura Dąbrowskiej - obcięła i przefarbowała włosy

Jak potoczyły się losy finalistów "Idola" i czy bardzo się zmienili? Zobaczcie:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39