Aneta Zając

Ona naprawdę nie ma szczęścia w miłości. Aneta Zając, po krótkim romansie z muzykiem Patrykiem Ignaczakiem, znowu jest singielką. Co tym razem poszło nie tak? Podobno poróżniło ich zupełnie odmienne podejście do życia. Dla Anety najważniejsza jest rodzin i stabilizacja, Patryk zaś wciąż stawia na karierę. W tej sytuacji aktorka i muzyk postanowili rozstać się w przyjaźni.

Aneta wciąż lubi Patryka, ale obecnie ma mu do zaoferowania jedynie przyjaźń - mówi Party znajoma aktorki.

 

Zając i Ignaczak - co z tym związkiem?

Jeszcze niedawno media pisały o tym, że Aneta jest szczęśliwa u boku muzyka „Audiofeels":

Patryk jest troskliwy, odpowiedzialny i uczuciowy. Aneta przy nim odżyła, poczuła się bezpiecznie i jest szczęśliwa. Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem. Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty trzyletniej Kornelii - donosi informator jednego z magazynów.

Para jednak nigdy nie skomentowała medialnych doniesień na swój temat. Aneta Zając i Patryk Ignaczak nie publikowali również wspólnych zdjęć w sieci. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć jednak, że na ich profilach  na portalu społecznościowym pojawiły się identyczne fotki ze spaceru po lesie. Jak widać ostatnie...

 

Ich związek niedawno się zakończył.

East News

Szczegóły w najnowszym magazynie "Party".

Party.pl

Więcej na temat Aneta Zając Patryk Ignaczak