Patryk Ignaczak

Zabójczo przystojny młody muzyk Patryk Ignaczak szybko zdobył serca Polek - nie tylko tych z pierwszych stron gazet. Po występie w show TVN "Mam talent" stał się rozpoznawalny. Jego związek z Anną Wendzikowską był szeroko komentowany, jego owocem jest córeczka Kornelia. Czym aktualnie zajmuje się Patryk Ignaczak "Cypis"?

Imię: Patryk

Nazwisko: Ignaczak

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: Cypis

Wzrost: brak danych

Data urodzenia: 14 listopada 1984 roku

Znak zodiaku: skorpion

Zawód: muzyk

Osoby - związki: Anna Wendzikowska, Aneta Zając

Rodzice: brak danych

Dzieci: Kornelia

Rodzeństwo: brak danych

BIO: Patryk Ignaczak - muzyk z zespołu "Audiofeels" - urodził się 14 listopada 1984 roku w Kaliszu. Ukończył tam liceum ogólnokształcące. Następnie wyjechał na studia do Poznania. Jest absolwentem geografii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Jego kariera nie jest związana z kierunkiem studiów, który wybrał. Od wielu lat związany jest z zespołem Audiofeels. Charakterystyczna barwa głosu pozwala mu naśladować dźwięki, które wydają takie instrumenty jak kontrabas czy gitara basowa. Formacja Audiofeels zyskała popularność po występie w show TVN "Mam talent". Nie wygrali programu. Doszli do finału, w którym zajęli trzecie miejsce. To wystarczyło, aby kariera zespołu, w tym też Patryka Ignaczaka, nabrała rozpędu. Od tamtego czasu zespół wydał już cztery albumy, z czego pierwszy pt. "UnCovered" zyskał status złotej płyty. Ponadto zespół wydał dwa single.Patryk Ignaczak próbował swoich sił jako prezenter telewizyjny. Pracował w Telewizji WP (należącej do portalu Wirtualna Polska). Prowadził program "#dzieńdobryWP". Był również lektorem w tamtejszym programie informacyjnym "#dziejesię". Miał też swój debiut w charakterze prezentera prognozy pogody. Jego charakterystyczny, basowy głos można ponadto usłyszeć w słuchowiskach oraz reklamach radiowych i telewizyjnych.Od występu w "Mam talent" w 2008 roku życie prywatne Patryka Ignaczaka jest często komentowane w mediach. Młody, przystojny muzyk był związany ze znanymi gwiazdami telewizji. Jego związek z Anną Wendzikowską odbił się szerokim echem w mediach. Para doczekała się córeczki - Kornelia jest częstym gościem na Instagramie znanego taty. Choć relacja muzyka z Anną Wendzikowską należała do burzliwych, to widać, że spełnia się jako ojciec. Z okazji 6 urodzin córeczki nagrał i wydał singiel pt. "My".Związał się też z aktorką serialową Anetą Zając, ale nie na długo. Na jego Instagramie latem 2021 roku pojawiło się jedno zdjęcie z nową partnerką. Jest to osoba spoza mainstreamu.

Znany z: występu w muzycznym show TVN "Mam talent" i burzliwego związku z gwiazdą - Anną Wendzikowską. Jego niski basowy głos możemy usłyszeć nie tylko w utworach Audiofeels, ale również w słuchowiskach oraz w reklamach telewizyjnych i radiowych.

Płyty: - "UnCovered" - 2009 r. (złota); - "Nothing Else Matters" - 2009 r.; singiel; - "Unfinished" - 2011 r.; - "You came close" - 2011 r.; singiel; - "Live" - 2012 r.; - "Świątecznie" - 2013 r.; - "My" - 2022 r. - solowy singiel Patryka Ignaczaka wydany z okazji 6 urodzin jego córki Kornelii.

Książki: brak

Nagrody:Patryk Ignaczak wraz z zespołem Audiofeels otrzymał:
  • Nagrody Polskich Melomanów: "Największa nadzieja wśród młodych muzycznych talentów" i "Oczekiwana płyta autorska" - 2009 rok;
  • nominację do Superjedynki 2010;
  • drugą nagrodę i Nagrodę publiczności na Międzynarodowym Konkursie Zespołów A cappella w Lipsku - 2011 r.;
  • pierwsze miejsce i Nagrodę publiczności na Harmony Sweepstakes A Cappella Festival w Nowym Jorku - 2012 r.
  • Link Instagram: https://www.instagram.com/ignaczakpatryk/ Link FB: https://www.facebook.com/patryk.ignaczak.1 
    Advertisement MPU index
    Advertisement MPU index