Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spotkali się w sądzie Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak
East News
Są parą?
1/4
East News

 

Oboje mają za sobą nieudane związki. Oboje wychowują dzieci. Czy to możliwe, że ich drogi nagle się zeszły? Aneta Zając i Patryk Ignaczak opublikowali na swoich profilach na Instagramie intrygujące zdjęcie ze wspólnej wycieczki do lasu. Wygląda na to, że świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Jak myślicie, czy ta przyjaźń może się przerodzić w miłość? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Czy miłość to wszystko, czego trzeba, żeby stworzyć udany związek?

2/4
Instagram

 

Aneta Zając i Patryk Ignaczak, korzystając z pięknej jesiennej pogody, wybrali się na spacer po lesie. Przyjaciele udokumentowali tę wyprawę licznymi zdjęciami. Jedno z nich pojawiło się na początku na instagramowym profilu Patryka Ignaczaka. Później udostępniła je również Aneta Zając. Czy to może oznaczać, że tych dwoje ma się ku sobie?

 

Zobacz także: Aneta Zając walczy z poważną chorobą. Aktorka przybrała na wadze 10 kg

3/4
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spotkali się w sądzie

 

Przypomnijmy, że Aneta Zając ma za sobą nieudany związek z Mikołajem Krawczykiem. Para doczekała się dwóch synów. Aktorzy nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Do tej pory spotykają się na sądowych korytarzach. Mikołaj Krawczyk wniósł bowiem sprawę o obniżenie alimentów, które płaci na synów. Sądząc po ich minach na zdjęciach, te spotkania nie należą do najprzyjemniejszych.

 

Zobacz także: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostaną rodzicami! 

4/4
Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak

 

Z kolei Patryk Ignaczak ma za sobą nieudany związek z Anną Wendzikowską. Para doczekała się ślicznej córeczki, Kornelki. Niestety, to nie umocniło ich miłości. Wręcz przeciwnie, niedługo po tym para ogłosiła, że nie jest już razem. Czy Patryk Ignaczak pójdzie w ślady swojej byłej partnerki i ułoży sobie życie na nowo u boku innej kobiety? Czas pokaże...

Więcej na temat Aneta Zając Patryk Ignaczak