Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego partnera! Do tej pory gwiazda serialu "Pierwsza miłość" pokazywała ukochanego głównie podczas krótkich relacji na InstaStories, ale teraz w sieci pojawiło się jego zdjęcie na którym widać, jak spędza czas z synami aktorki.

Reklama

Internauci są zachwyceni najnowszą fotką opublikowaną przez Anetę Zając!

Aneta Zając pochwaliła się swoim partnerem

Aneta Zając należy do grona gwiazd, które bardzo chronią życie prywatne i nie pokazują w sieci zdjęć swoich bliskich. Kilka miesięcy temu aktorka po raz pierwszy uchyliła rąbka tajemnicy i podczas relacji na InstaStories pokazała tajemniczego mężczyznę, który trzyma ją za rękę.

Owszem, Aneta jest zakochana, mniej więcej od dwóch miesięcy. To dopiero początek związku, ale świetnie rokuje na wspólną przyszłość – we wrześniu 2020 roku mówił znajomy aktorki w rozmowie z „Fleszem”.

"Flesz" donosił wówczas, że para poznała się dzięki wspólnym znajomym, a ukochany aktorki nie jest związany z show-biznesem. Jakiś czas temu Aneta Zając pokazała, jak partner i jej pociechy szykują dla niej pyszne danie. Teraz z kolei szczęśliwa gwiazda opublikowała zdjęcie ze wspólnego spaceru z ukochanym i swoimi dziećmi.

- Cudnie ♥️ Od razu widać że ma Pani same Skarby u boku. Żeby każdy mężczyzna miał takie podejście do dzieci. Gratuluję dobrego wyboru.
- Super ????
- Rodzinka ????- komentują fani.

Zobaczcie zdjęcie partnera Anety Zając z jej synami!

Zobacz także: Aneta Zając zdradziła swój hit do demakijażu, który zmyje nawet makijaż sceniczny i nie podrażni przy tym skóry

Aneta Zająć pokazała zdjęcie ze spaceru z synami i partnerem.

Gwiazda znalazła szczęście u boku mężczyzny, którego poznała dzięki wspólnym znajomym.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama