Aneta Zając podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie, romantyczne nagranie z Mazur. Na materiale wideo gwiazda serialu "Pierwsza miłość" trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Czy tym samym aktorka właśnie potwierdziła medialne plotki o nowym partnerze? Patrząc na ostatnie zdjęcia Anety Zając nie trudno zauważyć, że znów jest szczęśliwa!

Reklama

Aneta Zając na romantycznym spacerze

Aneta Zając należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i mówią o nim publicznie. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda "Pierwszej miłości" postanowiła pochwalić się swoim szczęściem i nową miłością! Aktorka od jakiegoś czasu publikuje w sieci krótkie nagrania, na których towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. Ostatnio Aneta Zając i jej towarzysz wypoczywali razem nad morzem, a teraz okazuje się, że wyruszyli również na Mazury.

Cześć Robaczki ☺️ Jak Wam mijają ostatnie dni wakacji ? ????#sunday #mood #happiness #mazurycudnatury - Aneta Zając napisała na Instagramie.

Jak na wpis aktorki zareagowali internauci?

- Miłość Ci służy ????
- Ale śliczna????
- Takie szczęście w oczach widać tylko u ciebie- komentują fani.

Aneta Zając na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym pozuje sama, ale już podczas relacji na InstaStories zdradziła, że na Mazurach towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna- trzymali się za ręce niczym para zakochanych! Czy tym nagraniem gwiazda "Pierwszej miłości" potwierdziła, że odnalazła swoje szczęście? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Aneta Zając w seksownych szortach. Ależ ona ma figurę! "Piękna" komentują fani

Zobacz także

Aneta Zając tym zdjęciem potwierdziła, że jest w związku?

Instagram

Jedno jest pewne, widać, że aktorka jest bardzo szczęśliwa!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama