Aneta Zając o swojej diecie
ONS

Jak schudła Aneta Zając? Opisała swoją dietę dokładnie dzień po dniu

Aneta Zając o swojej diecie
ONS

Prawie wszyscy kojarzą Anetę Zając z roli w serialu "Pierwsza miłość", gdzie gra ułożoną Marysię Radosz. Chcąc zerwać z tym wizerunkiem aktorka postanowiła wziąć udział w przedostatniej edycji "Tańca z gwiazdami", którą wraz ze Stefano Terrazzino wygrała. Niedawno przyszedł czas na okładkę w "Playboyu". Zobacz: Aneta Zając na okladce Playboya pokazała sporo ciała

Nie da się ukryć, że Zając zrzuciła kilka kilogramów i dumnie prezentuje sylwetkę w magazynie. W najnowszym wydaniu "Women''s Health" aktorka zdradziła swoje menu z jednego tygodnia. Każdy jej dzień składa się z pięciu posiłków jedzonych o regularnych porach. Co ważne, dieta jest bardzo zbilansowana i zróżnicowana.  Możemy znaleźć tam koktajle, ciemne pieczywo, mięso, sporo warzyw i owoców, różnego rodzaju sałatki i bakalie. Gwiazda udowadnia, że można jeść wszystko ze zdrowym rozsądkiem, a idealna sylwetka gwarantowana. 

Popieracie?

Zobacz: Zając negocjowała warunki do Playboya aż 8 miesięcy! Pokaże się w dwóch odsłonachZając w sukni wieczorowej i ślubnej:

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31