Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sylwia Juszczak w okularach
Newsy

Przyjaźń czy... Wiemy, co naprawdę łączy Anetę Zając i Sylwię Juszczak!

Przyjaźń czy... Wiemy, co naprawdę łączy Anetę Zając i Sylwię Juszczak!

Aneta Zając i Sylwia Juszczak naprawdę się przyjaźnią? To pytanie zadawał sobie każdy, kto obejrzał wspólne selfie obu aktorek, które Zając umieściła na swoim profilu na Facebooku. Jak donosi najnowszy "Flesz", Sylwia i Aneta znają się od kilku lat i... do tego bardzo lubią. Ostatnio była i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka spotkały się wraz z dziećmi w jednej z warszawskich klubokawiarni.

Darzymy się sympatią, a dzieciaki za sobą przepadają - powiedziała "Fleszowi" Sylwia Juszczak.

Nie jest tajemnicą, że odkąd Mikołaj Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak, jego relację z Anetą Zając bardzo się poprawiły.

Duży wpływ miała na to właśnie Sylwia, która też jest mamą i pozytywną, niekonfliktową osobą - zdradziła "Fleszowi" znajoma pary.

Chcesz dowiedzieć się jak Zając, Juszczak i Krawczyk spędzą wakacje? Przeczytasz o tym w nowym "Fleszu".

 

Dzięki Sylwii Juszczak Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znów mają dobre relacje.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak przytulają się
ONS

 

Aneta Zając i obecna partnerka Mikołaja Krawczyka znają się od lat.

Sylwia Juszczak w okularach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając, Sylwia Juszczak
Newsy
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?

To chyba zaskoczyło wszystkich,  Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły sobie wspólne zdjęcie i pokazały światu, że była i obecna dziewczyna Mikołaja Krawczyka mogą się dogadać, a nawet wspólnie spędzać czas. Jak do tego doszło, że Zając i Juszczak spędzają wspólnie czas? Myślę, że to pochwała normalności i dowód na to, że obie kobiety, które są matkami, wiedzą jak ważne jest porozumienie ponad podziałami . Dobro dzieci jest najważniejsze - mówi Rewii Katarzyna Kalicińska, agentka Sylwii Juszczak. Jak czytamy w Rewii, Aneta, Mikołaj i Sylwia znają się jeszcze z łódzkiej filmówki. Dlatego mają wspólne wspomnienia i tematy do rozmów. Podobno Anecie podoba się to, że Sylwia Juszczak nie rozbiła żadnego związku, sama rozeszła się z mężem i ojcem swoich synów Natana i Vincenta ponad dwa lata temu, choć formalnie rozwiodła się z nim dopiero w styczniu tego roku. Aneta Zając cieszy się, że Sylwia jest mamą i dobrze zna trudy wychowywania dzieci. Aneta i Sylwia akceptują się nawzajem i dlatego relacje między Zając a Krawczykiem też się bardzo poprawiły. Mikołaj odnalazł się w roli ojczyma dla synów Sylwii i ma świetne relacje ze swoimi sześcioletnimi już synami Robertem i Michałem. Sylwia i Mikołaj mieszkają ze sobą od 2 miesięcy i z czwórką dzieci radzą sobie całkiem dobrze, zwłaszcza w trakcie trwania Euro 2016 - panowie mają strefę kibica. Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show biznesie?   Aneta Zając i Sylwia Juszczak teraz często spotykają się na kawie.   Mikołaj Krawczyk jest w nowym związku szczęśliwy i realizuje swoją pasję muzyczną. Wydał nowy singiel ze swoim zespołem.   Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są ze sobą już ponad 5 miesięcy i ich związek kwitnie.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak przytulają się
ONS
Newsy
Dzięki Sylwii Juszczak Mikołaj Krawczyk zbliżył się do swojej mamy! To co się działo wcześniej?
Dzięki Sylwii Juszczak Mikołaj Krawczyk zbliżył się do swojej mamy! To co się działo wcześniej?

Mikołaj Krawczyk dzięki nowemu związkowi z Sylwią Juszczak odzyskał dobre relacje ze swoją mamą! Jak czytamy w tygodniku "Na żywo", nowy związek ustabilizował życie Mikołaja. Sylwia Juszczak nie dość, że dogaduje się z mamą jego synów Anetą Zając , to jeszcze wpłynęła na to, że mama Mikołaja Krawczyka chętnie teraz odwiedza go w Warszawie. Okazuje się, że Sylwia zrobiła wszystko, żeby zyskać sympatię mamy Mikołaja - Marii Krawczyk , również z zawodu aktorki (ojciec Mikołaja Mirosław Krawczyk też jest aktorem). - Pani Krawczyk bardzo ceni sobie Sylwię, za to, że dzięki niej syn pogodził się z Anetą i ma częstszy kontakt z jej wnukami - mówi informator gazety. Okazuje się, że z Agnieszką Włodarczyk mama aktora się nie zaprzyjaźniła. Bo jak czytamy w "Na żywo": Nie pochwalała wyboru uczuciowego syna, pani Krawczyk oddaliła się prawie na trzy lata. Doszło do tego, że składała wizyty Anecie i wnukom, omijając dom Mikołaja, który mieszkał z Agnieszką. Oboje przez to cierpieli na szczęście znowu zbliżyli się do siebie - mówi gazecie informator. Podobno dopiero teraz wszystko zaczęło się w życiu Mikołaja układać, co wcześniej było niemożliwe. Uspokoił się, przestał się miotać w poczuciu winy. Cierpiał, widząc, że jego partnerka nie przepada za jego synami. Czuł też, że Agnieszka jest coraz bardziej sfrustrowana, ze jego kariera się rozwija, a jej utknęła w martwym punkcie - czytamy w tygodniku. Przeszłość już za nim. Mikołaj z Sylwią tworzą nowy etap w swoim życiu.   Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show-biznesie?   W 2008 roku Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając byli parą i pani Maria się z tego cieszyła.   Mikołaj Krawczyk od stycznia jest związany z Sylwią Juszczak.  ...

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk
Newsy
"Piątka chłopaków. Jestem rodzynką. Lubię to" - mówi Sylwia Juszczak. Wiemy, co miała na myśli...
"Piątka chłopaków. Jestem rodzynką. Lubię to" - mówi Sylwia Juszczak. Wiemy, co miała na myśli...

"Piątka chłopaków. Jestem rodzynką. Lubię to”, napisała Sylwia Juszczak na Instagramie, publikując rodzinne zdjęcie z weekendowego wypadu do term w Lidzbarku Warmińskim. „Razem lepiej”, wtórował jej Mikołaj Krawczyk . Para spędziła na Warmii i Mazurach blisko miesiąc wakacji w towarzystwie czworga dzieci: bliźniaków Mikołaja i dwóch synów Sylwii. W dni powszednie Juszczak i Krawczyk pracowali na planie serialu TVP „Pensjonat nad rozlewiskiem” w Ostródzie, a w weekendy organizowali dla dzieciaków wycieczki. Mieli sporo szczęścia, bo produkcja zgodziła się tak rozplanować im grafik, aby nie musieli zatrudniać opiekunek, ale mogli się wymieniać opieką nad chłopcami. W tym czasie była partnerka Krawczyka i mama jego dzieci, Aneta Zając , wypoczywała z przyjaciółmi na Sycylii. To się nazywa... pełnia szczęścia dla wszystkich! ZOBACZ: Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk razem na ramówce TVP. Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner