Party Stories
Aneta Zając wygrała pierwszą rozprawę z Mikołajem Krawczykiem
ONS
Newsy

Krawczyk żąda od Zając pełnego prawa do opieki nad dziećmi

Jaka jest decyzja sądu?

Od kiedy Mikołaj Krawczyk związał się z Agnieszką Włodarczyk, jego relacje z synami są mocno ograniczone. Obecnie główną opiekę nad dziećmi sprawuje ich matka, Aneta Zając. Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów zapewniła, że synowie są dla niej najważniejsi i nie wyobraża sobie, żeby na łamach gazet prowadzić wojnę z byłym partnerem dla zasady. Obecnie Mikołaj widuje dzieci tylko w obecności Anety.

Zobacz: "Obecnie mam sporo miłości"

Krawczyk postanowił zmienić ustalenia i skierował sprawę na drogę sądową. Jak informuje "Show", aktor marzy aby zabrać synów na wakacje, albo na weekend do swojego dużego domu z ogrodem, który niedawno kupił (zobacz). Niestety dla niego, pierwsza rozprawa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć. Szansą na zmianę decyzji sądu będzie drugie spotkanie w sądzie, które dopiero w październiku.

Po czyjej stronie tego "konfliktu" jesteście?Aneta Zając z synami na placu zabaw (zdjęcia paparazzi):

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk na imprezie Polsatu
Newsy
Mikołaj Krawczyk zbliżył się do Anety Zając dzięki nowej partnerce?! Czy spędzą razem święta? Znamy odpowiedź!
Co się między nimi zmieniło?

Jak donosi tygodnik "Na Żywo",  Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk spędzą razem święta wielkanocne! A wszystko za sprawą Sylwii Juszczak- Arnesen , która uważa, że trzeba ocieplić relacje w rodzinie.  Podobno aktorka rozumie Anetę, bo sama kiedyś została porzucona przez ojca jej dzieci i zależy jej na tym, żeby Mikołaj zbliżył się do Anety i do dzieci. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk zasiądą przy jednym stole w Wielkanoc. Totalna bzdura. Aneta spędzi święta z synami w Warszawie razem z rodzicami i bratem. Nie wie, co Mikołaj będzie robił w tym czasie, ale na pewno nie będą świętować razem - mówi nam koleżanka Zając. To, co powiedziała Aneta magazynowi "Na Żywo" się zgadza. Najpierw pójdę z rodziną do kościoła ze święconką, potem będzie czas na wspólne biesiadowanie, choć nie za długo. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie można poszaleć na świeżym powietrzu. Natomiast w poniedziałkowy poranek szykuje się na śmigusa-dyngusa - czytamy w gazecie. Aneta spędzi święta ze swoimi synami i rodziną. Mikołaj Krawczyk prawdopodobnie z Sylwią Juszczak- Arnesen.   Zobacz także: Aneta Zając na spacerze z synami. Taka mama to skarb! Zobacz słodkie ZDJĘCIA   Aneta Zając z synami Robertem i Michałem pewnie w święta coś dobrego wspólnie ugotują. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zbliżyli się do siebie na planie programu "Celebrity salon".

Aneta Zając w niebieskim garniturze
Newsy
Aneta Zając pojedzie na wakacje z synami oraz Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak?! Trudna decyzja przed aktorką!

Aneta Zając spędzi wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak? Aż trudno uwierzyć w to, że relacje między byłymi partnerami tak się zmieniły! Jeszcze niedawno Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk prowadzili wojnę o dzieci i utrudniali sobie życie. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy aktor zerwał z Agnieszką Włodarczyk i związał się z Sylwią Juszczak. Nowa wybranka gwiazdora ma pozytywny wpływ na ich wspólne relacje, a niedawno nawet Zając i Juszczak spotkały się na kawie! Być może wkrótce spędzą razem wakacje! Aneta była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że Mikołaj i jego partnerka Sylwia Juszczak chcą, by wraz z synami pojechała z nimi na urlop. Choć naprawdę polubiła nową wybrankę ojca swoich dzieci, nie spodziewała się, że okaże jej tyle życzliwości - zdradza znajoma gwiazdy w "Na żywo". Aneta Zając ma do wyboru dwie opcje: albo pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem , jego nową dziewczyną i synami, albo powierzy bliźniaki Mikołajowi i będzie miała trochę czasu dla siebie. Nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale rozmowy trwają. Nigdy dotąd nie rozstawała się z dziećmi na dłużej. Zdarzało jej się pojechać na tygodniowy wypoczynek z zaprzyjaźnionym tancerzem Stefano Terrazzino. Dziećmi zajmowali się wówczas jej rodzice. Tymczasem Mikołaj i Sylwia planują wyjazd aż 3-tygodniowy - mówi informator tygodnika. Co powinna zrobić Aneta Zając?   Zobacz: Aneta Zając dostała nowy samochód! Ładne cacko... Mamy zdjęcie! Aneta Zając pojedzie na wakacje z Mikołajem Krawczykiem i Sylwią Juszczak? Aneta Zając i Sylwia Juszczak bardzo się polubiły    

Aneta Zając, Sylwia Juszczak
Newsy
Aneta Zając i Sylwia Juszczak - nowa przyjaźń w show biznesie? Co połączyło aktorki oprócz Mikołaja Krawczyka?

To chyba zaskoczyło wszystkich,  Aneta Zając i Sylwia Juszczak zrobiły sobie wspólne zdjęcie i pokazały światu, że była i obecna dziewczyna Mikołaja Krawczyka mogą się dogadać, a nawet wspólnie spędzać czas. Jak do tego doszło, że Zając i Juszczak spędzają wspólnie czas? Myślę, że to pochwała normalności i dowód na to, że obie kobiety, które są matkami, wiedzą jak ważne jest porozumienie ponad podziałami . Dobro dzieci jest najważniejsze - mówi Rewii Katarzyna Kalicińska, agentka Sylwii Juszczak. Jak czytamy w Rewii, Aneta, Mikołaj i Sylwia znają się jeszcze z łódzkiej filmówki. Dlatego mają wspólne wspomnienia i tematy do rozmów. Podobno Anecie podoba się to, że Sylwia Juszczak nie rozbiła żadnego związku, sama rozeszła się z mężem i ojcem swoich synów Natana i Vincenta ponad dwa lata temu, choć formalnie rozwiodła się z nim dopiero w styczniu tego roku. Aneta Zając cieszy się, że Sylwia jest mamą i dobrze zna trudy wychowywania dzieci. Aneta i Sylwia akceptują się nawzajem i dlatego relacje między Zając a Krawczykiem też się bardzo poprawiły. Mikołaj odnalazł się w roli ojczyma dla synów Sylwii i ma świetne relacje ze swoimi sześcioletnimi już synami Robertem i Michałem. Sylwia i Mikołaj mieszkają ze sobą od 2 miesięcy i z czwórką dzieci radzą sobie całkiem dobrze, zwłaszcza w trakcie trwania Euro 2016 - panowie mają strefę kibica. Zobacz także: Sylwia Juszczak na kawie z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka! Nowa przyjaźń w show biznesie?   Aneta Zając i Sylwia Juszczak teraz często spotykają się na kawie.   Mikołaj Krawczyk jest w nowym związku szczęśliwy i realizuje swoją pasję muzyczną. Wydał nowy singiel ze swoim zespołem.   Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są ze sobą już ponad 5 miesięcy i ich związek kwitnie.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner