Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agata Duda, Andrzej Duda
Grzegorz Jakubowski/KPRP
Newsy

Andrzej Duda wraz z żoną Agatą złożył świąteczne życzenia. Zobacz wideo!

Andrzej Duda wraz z żoną Agatą złożył świąteczne życzenia. Zobacz wideo!

 

Agata Duda i Andrzej Duda złożyli Polakom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Para prezydencka tradycyjnie już nagrała specjalne wideo, które pojawiło się na stronie kancelarii prezydenta. Zobaczcie poniżej!

 

Polecamy: Mamy nieznane wcześniej zdjęcia Agaty i Kingi Dudy! Opublikował je sam prezydent!

 

Tajemnica koszulki Agaty Dudy wyjaśniona! Co tak oburzyło internautów? WIEMY!

Świąteczne życzenia od pary prezydenckiej

 

Andrzej Duda wraz z żoną wygłosili życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia na nagraniu.

 

Jak Polska długa i szeroka, gromadzimy się przy wigilijnym stole w kręgu rodziny i najbliższych. (...) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Państwu – wszystkim członkom naszej, polskiej wspólnoty w kraju i za granicą – najserdeczniejsze życzenia. Niech pokój, ufność i bliskość między ludźmi, które są przesłaniem tych Świąt, wypełnią nasze serca. Niech zapanują w polskich domach i wszędzie, gdzie razem działamy dla wspólnego dobra - mówi Andrzej Duda.

 

Agata Duda apeluje w nagraniu, żeby pamiętać o potrzebujących.

 

Pragniemy w symboliczny sposób przełamać się opłatkiem z każdym z Państwa. W szczególnie ciepłych słowach zwracamy się do tych, którzy nie mogą być teraz z bliskimi. Pamiętajmy o potrzebujących. Pozostawienie jednego wolnego nakrycia podczas wigilijnej wieczerzy to wspaniały symbol naszej gościnności i empatii. Symbol nie tylko solidarnej postawy, ale i płynących z serca uczynków.

 

Andrzej Duda wspomniał również, że nie ma świąt bez wspólnego kolędowania. Na koniec życzył, aby nadchodzący czas był pomyślny dla Ojczyzny. 

 

Zobaczcie wideo:

 

 

 

Zobacz: Agata Duda w najmodniejszym trendzie przedświątecznym! Ten model kupimy w sieciówce za 199 zł

 

Przeczytaj też:  Agata i Andrzej Dudowie wspierają "Szlachetną Paczkę"! Pierwsza Dama zadała szyku! To jej najlepszy look?

 

Para prezydencka wygłosiła świąteczne orędzie

Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Andrzej Duda i jego żona życzą Polakom wesołych świąt!

Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Andrzej Duda w krawacie
Newsy
Agata i Andrzej Dudowie złożyli Polakom świąteczne życzenia! Prezydent odniósł się do sytuacji politycznej
Zobacz wideo!

Agata i Andrzej Dudowie złożyli Polakom świąteczne życzenia! Para prezydencka nagrała specjalne wideo, które jest dostępne w internecie. Świąteczny czas jest bardzo wyjątkowy, dlatego nie mogło zabraknąć życzeń od prezydenta. W filmiku pojawiła się Agata Duda, która coraz rzadziej decyduje się na publiczne wyjścia i wystąpienia. Czego Agata Duda i Andrzej Duda życzą Polakom? Drodzy Rodacy! Szanowni Państwo! Dzisiaj w naszym kraju i na całym świecie – wszędzie, gdziekolwiek biją polskie serca – rozbrzmiewa radosna nowina: „Bóg się rodzi. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim naszym Rodakom: w Polsce i za granicą. Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością, wyrozumiałością i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Agata i Andrzej Dudowie składają Polakom świąteczne życzenia  W życzeniach od pary prezydenckiej nie zabrakło również odniesień do polityki. A nie da się ukryć, że ostatnie wydarzenia wzbudzają wiele emocji. Co podczas swojego wystąpienia powiedział prezydent, Andrzej Duda? Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin. Życzymy Państwu radości i optymizmu – zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok. Szczególne życzenia kierujemy do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej. My również dołączamy się do życzeń pary prezydenckiej i wszystkim naszym Czytelnikom życzymy Wesołych świąt!   Zobacz:  Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na...

Andrzej Duda, Agata Duda
YouTube
Newsy
"Bądźmy razem!" Prezydencka para składa świąteczne życzenia. Zobacz wideo!
"Bądźmy razem!" Prezydencka para składa świąteczne życzenia. Zobacz wideo!

Andrzej Duda wraz z żoną Agatą złożył życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Para prezydencka zgodnie z tradycją wystąpiła w nagraniu, które zostało opublikowane na oficjalnej stronie prezydenta. Andrzej Duda i Agata Duda życzą wszystkim radości i serdeczności.    Zobacz:  Kochamy ten look Agaty Dudy! Jej sukienka perfekcyjnie podkreśliła talię! ZDJĘCIA     Symbolika wigilijnego wieczoru każe nam myśleć o tym, co nas łączy, odnawia rodzinne więzi, przypomina, jak bardzo jesteśmy sobie bliscy. Pielęgnujmy w sobie ten dar. Bądźmy razem! Niech to poczucie wspólnoty, którego w tych dniach doświadczamy, towarzyszy nam przez cały nadchodzący rok - powiedział Andrzej Duda.   Agata Duda dodała, że święta to czas, gdy wszyscy chcą okazywać wiele serca. Pierwsza dama życzy, by życzliwość połączyła wszystkich ludzi dobrej woli.    Zobaczcie całe nagranie z życzeniami od pary prezydenckiej:       Stylizacja Agaty Dudy   W nagraniu Agata Duda zachwyca wyglądem. Pierwsza dama postawiła na marynarkę z połyskiem i wzorami, do której dopasowała czerwoną bluzkę. Cały zestaw pochodzi z kolekcji ulubionej projektantki Agaty Dudy - Eli Piorun.    Przeczytaj też:  Szałowy żakiet Agaty Dudy na uroczystości w Pałacu Prezydenckim. Uratował całą stylizację! ZDJĘCIA   Polecamy:  Takiej Pierwszej Damy jeszcze nie widzieliśmy! Agata Duda postawiła na modny błysk. Jest efekt "wow"?   Para prezydencka złożyła świąteczne życzenia Agata Duda wybrała strój od Eli Piorun

Andrzej Duda i Agata Duda składają Polakom życzenia wielkanocne  wideo
YouTube
Newsy
Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia! Zobacz wideo z parą prezydencką
Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia! Zobacz wideo z parą prezydencką

Agata Duda i Andrzej Duda złożyli Polakom życzenia wielkanocne. Para prezydencka nagrała specjalne wideo, które pojawiło się na stronie kancelarii prezydenta. Duda zaczął od radosnego powitania, a potem apelował o jedność wśród Polaków.  Polecamy:  Agata Kornhauser-Duda obchodzi dziś 45. urodziny. Przyglądamy się stylowi polskiej Pierwszej Damy! Agata Duda i Andrzej Duda złożyli życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych  Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim Państwu najlepsze życzenia. Wielkanoc obchodzimy w tym roku razem: katolicy, prawosławni i ewangelicy. Niechaj ta jedność czasu będzie symbolem jedności naszego ducha – ducha miłości i prawdy. Niech zbliża chrześcijan różnych wyznań, łączy rodziny i całą wspólnotę - powiedział prezydent Andrzej Duda.  Agata Duda apelowała o to, żeby spędzić ten czas z bliskimi i umocnić więzi rodzinne.  Życzymy Państwu, aby ten czas umocnił więzi w naszych domach w całym kraju - powiedziała Agata Duda. Andrzej Duda wspomniał o tym, żeby nie zapomnieć o rodakach, którzy świętują Wielkanoc za granicą, a Agata Duda poprosiła o to, żeby pomyśleć o samotnych i potrzebujących, aby te szczególne chwile również im "przyniosły radość i nadzieję". Zobaczcie życzenia, które złożyli przed kamerą Andrzej Duda z żoną! ZOBACZ:  Agata Duda sporo schudła! "Nosi ubrania o rozmiar mniejsze". Co się dzieje? Życzenia na święta wielkanocne od pary prezydenckiej  Podobają Ci się życzenia od prezydenta i jego żony? Andrzej Duda i jego żona życzą Polakom wesołych świąt!

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner