O tej scenie w musicalu "#WszystkoGra" będzie głośno! Agustin Egurrola zdradza dlaczego... WIDEO

"WszystkoGra" to musical, który trafi do kin 12 lutego 2016 roku - jako idealna propozycja na walentynki. Na ekranie pojawią się zarówno tak duże nazwiska jak Kinga Preis czy Krzysztof Stroiński, jak i młode talenty: Eliza Rycembel czy Karolina Czarnecka. Co ciekawe, choreografią filmu zajął się Agustin Egurrola, który w rozmowie z Party.pl zdradził która scena taneczna sprawiła mu najwięcej trudności:

Była taka duża scena taneczna,  gdzie trzeba było pokazać jak tańczą pilkarze. Jak to ułożyć żeby nie stracić siły tych mężczyzn, żeby pokazać charakter dyscypliny? Dwudziestu tańczących mężczyzn na boisku - jak to zrobić żeby to nie było tandetne? To były zadania, z którymi musieliśmy się zmierzyć.

Choreograf przyznaje jednak, że efekty pracy aktorów i tancerzy są niesamowite i jest przekonany, że musical okaże się hitem.

Sebastian Fabijański i Kinga Preis

Robert Lewandowski trafi do Księgi Rekordów Guinnessa
Newsy
Robert Lewandowski w Księdze Rekordów Guinnessa!

Jeszcze nie opadły emocje po tym, jak Robert Lewandowski i jego koledzy z Reprezentacji Polski awansowali do Euro 2016 a w mediach pojawiła się kolejna świetna informacja . Okazuje się bowiem, że Lewandowski trafi do Księgi Rekordów Guinnessa! Stanie się tak dzięki jego sukcesowi podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg. To właśnie wtedy Polak zdobył aż 5 goli w 9 minut! Niemiecki dziennik „Bild” donosi, że Robert został wyróżniony w czterech kategoriach. Piłkarz zostanie nagrodzony za: najszybszy hat-trick (trzy bramki w jednym meczu), najszybciej strzelone cztery gole, najszybciej strzelonych pięć goli i za pięć bramek zdobytych przez zawodnika, który rozpoczął grę z ławki dla rezerwowych. Lewandowski przekroczył kolejną barierę dźwięku - Bild zachwyca się Robertem Lewandowskim. Robert Lewandowski udowodnił, że jego nogi zdecydowanie warte są 50 milionów złotych . Po fenomenalnym występie podczas meczu Bayern Monachium - VfL Wolfsburg, pokazał formę w spotkaniach Reprezentacji Polski i w 41 minucie meczu Polska-Irlandia zdobył bramkę, która zaważyła o naszym zwycięstwie i awansie do Euro 2016. Sukcesem Polaków zachwycały się tłumy gwiazd i sam prezydent, Andrzej Duda. Zobacz także: Mama Roberta Lewandowskiego: "Kiedy to się skończyło, popłakałam się".   Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski z żoną, Anną

Agnieszka Chylińska
ons.pl
Newsy
Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Agustin Egurrola mówi: "Byłem z nią kilka razy na obiedzie i..."

Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Taka informacja pojawiła się w zeszłym tygodniu, gdy piosenkarka odbierała medal Gloria Artis w Ministerstwie Kultury . Powodem plotek o chorobie była oczywiście szczuplutka figura Agnieszki Chylińskiej. Od początku swojej kariery wokalistka przeszła ogromną metamorfozę, by z przysłowiowego brzydkiego kaczątka stać się pięknym łabędziem. Agnieszka Chylińska sporo schudła po ostatniej ciąży, co niektórych prowokuje do plotek, czy aby gwiazda nie ma problemów z jedzeniem. Nic bardziej mylnego! Agustin Egurrola o figurze Agnieszki Chylińskiej Jaki jest sekret tak smukłej sylwetki gwiazdy? Odpowiedni na to pytanie udzielił juror programu "Mam talent!" i znajomy Agnieszki, Agustin Egurrola - Agnieszka jest zdrowa jak ryba! - powiedział na łamach "Faktu". Nie ma co jej przypisywać anoreksji. Byłem kilka razy na obiedzie i kolacji z Agnieszką. Nie zauważyłem, żeby stosowała jakąś dietę. Ona potrafi zjeść za dwoje. Je to, co chce, bez ograniczeń. Na pewno nie liczy kalorii  - dodał Egurrola.   Już jakiś czas temu wokalistka wyznała, że jest na specjalnej diecie , w której nie brakuje miejsca na ulubione słodkości. Mimo tego, efekty są imponujące! Choreograf przyznał, że Agnieszka wygląda świetnie i wraz z wiekiem rozkwita. A wszystko to podobno jest zasługą dobrych genów. Zgadzamy się z jego opinią i nieco zazdrościmy tak rewelacyjnej formy! :)

Selfie fana z Robertem Lewandowskim podczas meczu Polska Szkocja
East News
Newsy
To selfie fana z Robertem Lewandowskim zmieniło przebieg meczu Polska-Szkocja!

To niesamowita historia! Jedno selfie może zmienić przebieg całego meczu. Podczas czwartkowego spotkania Polska-Szkocja w Glasgow , Robert Lewandowski strzelił wyrównującego gola w ostatniej, doliczonej minucie czasu gry. Okazuje się, że to wtargnięcie fana na boisko pod koniec spotkania mogło spowodować, że sędziowie przedłużyli je o 4, a nie o 3 minuty! Selfie z Robertem Lewandowskim zmieniło przebieg meczu Sędziowie mają obowiązek doliczenia pół minuty za każdą zmianę. Było ich sześć, więc mecz musiał trwać o co najmniej trzy minuty dłużej. Jednak jak tłumaczy dla gazeta.pl Rafał Rostkowski, sędzia międzynarodowy, takie zdarzenia jak pojawienie się fana na boisku, muszą zostać uwzględnione przez sędziego, podczas naliczania czasu. Jego zachowanie mogło mieć wpływ na decyzję o przedłużeniu meczu - mówi Rafał Rostkowski. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że ten chłopak uratował czwartkowy wynik! Kim jest bohater meczu? Oto jego zdjęcia.   Zobacz także: Robert Lewandowski bohaterem kibiców i... memów!   Ten chłopak zagwarantował nam remis w meczu Polska-Szkocja   A chodzi o to zdjęcie:     Best thing av ever saw Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Glasgow. (@ciarandiver9) 8 Paź, 2015 o 3:17 PDT