Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przeżywają kryzys związku
ONS

Kryzys u Włodarczyk i Krawczyka: Minęło im zauroczenie

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk przeżywają kryzys związku
ONS

Związek Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka bez wątpienia jest jednym z najgłośniej komentowanych wydarzeń roku 2012 w show-biznesie. Aktor dla koleżanki z planu zostawił matkę swoich dzieci i nie pojawił się nawet na ich chrzcinach. Jak donosi magazyn "Party" para celebrytów, która przez ostatnie kilka miesięcy wiodła sielskie życie zakochanych, planował ślub i dzieci, przeżywa swój pierwszy poważny kryzys.

- Myślę, że Agnieszka i Mikołaj przeżywają teraz to, co większość par, kiedy mija pierwsze zauroczenie – przyznaje znajoma pary na łamach "Party".


Na początku związku z Mikołajem Włodarczyk była zadowolona z faktu, że może się wyciszyć i zająć się ich wspólnym mieszkaniem, które wynajęli na warszawskich Włochach. Jednak bycie kurą domową już się znudziło aktorce. Gwiazdka zaczęła doskwierać pustka i brak pracy. Wszystko przez to, że producenci nie chcą jej zatrudniać, gdyż wiedzą, że widzowie nie darzą ją sympatią. Jak się okazała wiele ofert także sama wcześniej odrzuciła, bo albo nie chciała brać udziału w scenach rozbieranych lub stwierdziła, że nie chce grać w teatrze, gdyż bardziej interesują ją kreacje filmowe.

Ostatnio Agnieszka wyleciała na kilka dni do Stanów, aby odpocząć. W tym tygodniu aktorka wróciła do Polski, aby wziąć udział w gali 20-lecia Polsatu. Jak dowiedziało się „Party”, aktor przyjechał po ukochaną na lotnisko, ich przywitanie obyło się jednak bez zbędnych czułości. Wyglądali bardziej na znajomych niż parę.

Znajomi gwiazd wierzą, że związek Włodarczyk i Krawczyka przetrwa pierwszy tak poważny kryzys:

- Zastanawiamy się, jak długo to jeszcze potrwa… Trzymamy kciuki, aby Mikołaj i Aga odnaleźli pasję i namiętność, które kiedyś ich połączyły. Bo w końcu taka ładna z nich para… – przyznaje przyjaciółka pary.


Koniec związku celebrytów byłby zapewne taką samą sensacją, co początek ich gorącego romansu. Zwycięsko z całej sytuacji wyszedłby Mikołaj, który dzięki związaniu się z Włodarczyk i wszystkim sytuacją dookoła stał się gwiazdą. Niestety w takim przypadku Agnieszka pozostałaby kompletnie na lodzie: bez faceta i bez pracy.


Tak kochają się Włodarczyk i Krawczyk:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01