Agnieszka Szulim o swoich zawodowych planach

Agnieszka Szulim dostanie kolejny program w TVN?! "Będzie bliżej Azja Express..."

Agnieszka Szulim o swoich zawodowych planach

Agnieszka Szulim planuje kolejny program ze swoim udziałem. Dziennikarka, którą już we wrześniu zobaczymy w roli prowadzącej nowe show "Azja Express", zdradziła, kiedy wróci do stacji TVN Style i dlaczego w jesiennej ramówce zabraknie "Na językach" i "Stylowego magazynu" z jej udziałem. Agnieszka Szulim w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznała, że nowy program w TVN Style poprowadzi dopiero wiosną przyszłego roku.

Moja współpraca z TVN Style się nie kończy. Jestem umówiona z Małgorzatą Łupiną (zastępca dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych TVN), że będziemy pracować nad nowym formatem. Teraz chciałabym złapać oddech i bardzo dobrze przemyśleć to, co chcę robić dalej - przyznała Agnieszka Szulim. Mam kilka pomysłów na program w TVN Style. Na pewno będzie on bliżej „Azja Express” niż „Na językach”. Staram się myśleć o formacie, który jest w zgodzie z tym, co mnie interesuje, ale także z polityką stacji.

Żałujecie, że programy "Na językach" i "Stylowy magazyn" prowadzone przez Agnieszkę Szulim nie pojawią się w jesiennej ramówce TVN i TVN Style?

 

Zobacz także: Niewykorzystany urlop wypoczynkowy przy zmianie pracy

 

Agnieszka Szulim wróci do TVN Style wiosną przyszłego roku.

Agnieszka Szulim na prezentacji jesiennej ramówki TVN
ONS

Gwiazda TVN szykuje już nowy program ze swoim udziałem.

Agnieszka Szulim wychodzi z DDTVN

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39