Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy udzieliła wywiadu po urodzeniu swojej córki Zosi. W rozmowie z "Party " opowiedziała bardzo szczerze, jak czuje się jako matka i kiedy planuje wrócić do pracy. Okazuje się, że Sienkiewicz, w przeciwieństwie do wielu aktorek i popularnych matek, wcale nie spieszy się do pracy. Planuje wrócić dopiero wtedy, gdy jej córka będzie mogła zostawać w domu, bo Sienkiewicz uważa, że plan filmowy to nie jest miejsce dla małych dzieci.

Reklama

W trakcie ciąży sporo pracowałam, byłam aktywna do ósmego miesiąca. Mogłam sobie na to pozwolić, bo czułam się dobrze. Ale robiłam to też po to, by móc teraz na pół roku zrezygnować z pracy. To jest wyjątkowy czas, którego nikt by nam nie zwrócił. Chcę się nim w pełni cieszyć i przeżyć jak najlepiej. Dlatego nie spieszy mi się do obowiązków zawodowych," mówi Agnieszka Sienkiewicz, która planuje wrócić do pracy przy serialu "Przyjaciółki" dopiero na jesieni.

Byliśmy też ciekawi, czy coś ominęło Agnieszkę Sienkiewicz czasie urlopu macierzyńskiego.

Czy zrezygnowała z jakichś propozycji ze względu na córkę?

Nie przyjęłam jednej propozycji roli w teatrze, nie zagrałam kilku spektakli, nie chodziłam na castingi, a moja rola w „Przyjaciółkach” została okrojona. Odmówiłam też sesji z dzieckiem i odrzuciłam kilka propozycji marketingowych. Ale nie nazywałabym tego stratą - mówi Agnieszka.

Agnieszka twierdzi, że jest teraz bardzo szczęśliwa.

Wiele rzeczy, które kiedyś wydawały mi się ważne i emocjonujące, obecnie straciły na znaczeniu. Mam poczucie, że urodzenie Zosi dało mi najwyższy z możliwych poziom satysfakcji i że nic piękniejszego niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co może być wspanialszego? Chyba tylko kolejne dziecko - mówi Agnieszka.

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Agnieszka Sienkiewicz oczami swojego partnera

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz na spacerze z dzieckiem

Reklama
Reklama
Reklama