Barbara Sienkiewicz w wieku 60 lat została mamą i kiedy na świat przyszły bliźnięta aktorka musiała zmierzyć się z falą krytyki związanej z tak późnym macierzyństwem. Dziś dzieci Barbary Sienkiewicz mają osiem lat i przyszedł czas na pytania o ich tatę, a aktorka nie ukrywa, że nie boi się tego tematu. Co powiedziała swoim dzieciom?

Reklama

Dzieci Barbary Sienkiewicz pytają o ojca

Barbara Sienkiewicz nigdy nie ukrywała, że marzenie o byciu mamą sprawiło, że pokonała wszelkie przeciwności i wiedziała, że da sobie radę. Aktorka, która grała m.in. w "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" od ośmiu lat opiekuje się bliźniakami i pomaga spełniać ich marzenia. Córka Anna chodzi do szkoły baletowej, a syn Piotruś występował w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w „Madame Butterfly” - jak informuje "Super Express". Aktorka nigdy za wiele nie mówiła o swoim życiu prywatnym i do tej pory nie poruszała tematu ojca blźniaków, mówiąc krótko:

Temat prawnie jest zamknięty. Dzieci mają moje rodowe nazwisko. Ojciec nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci - mówiła w rozmowie z „Dziennik. Gazetą Prawną” pytana o alimenty.

Teraz Barbara Sienkiewicz w programie "Wieczorny Express" zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie dotyczące zapłodnienia in vitro, ale to nie wszystko, bo poruszyła też temat ojca dzieci!

To jest moja tajemnica i moja decyzja - powiedziała Barbara Sienkiewicz w programie "Wieczorny Express".

East News/Jan Bielecki

Zobacz także: Barbara Sienkiewicz jest w żałobie. "Najstarsza matka w Polsce" i jej 8-letnie bliźnięta opłakują bolesną stratę

Okazuje się, że dzieci Barbary Sienkiewicz pytają też o drugiego rodzica, a aktorka odpowiada na ich pytania dostosowując wyjaśnienia do ich wieku.

Zobacz także

Moje dzieci wiedzą, że był tata, był mężczyzną, który chciał mieć dzieci, że był ich tatą, ale z powodów, o których teraz nie powiem, nie ma taty. Mają tę podstawę psychiczną do tego, że są w pewnym sensie dowartościowane. W klasie moich dzieci jest sytuacja taka, że są dzieci, które mają tatę, ale i takie, które go nie mają. Myślę, że to jest dobry kierunek dla nich w tym momencie. Każdy etap życia potrzebuje innego wyjaśnienia, i to, co ja teraz mówię dzieciom na temat taty, za kilka lat będzie nieaktualne - mówi aktorka.

WALDEMAR SKOCZNY/AGENCJA SE/East News

Zobacz także: Gwiazdy, które zdecydowały się na późne macierzyństwo. Zostały mamami w wieku 40, 50, a nawet 60 lat!

Sądzicie, że dzieci Barbary Sienkiewicz w przyszłości będą chciały poznać prawdę na temat ich ojca?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama